Marek Moravec a Jakub Beran z Tátů na tahu neprožívají šťastné období

V Tátech na tahu bude opět přituhovat. Marka Moravce začne dobíhat jeho úlet. Příznivé obdobé neprožívá rozhodně ani Jakub Beran. Soud pro něj úplně nedopadl a nyní mu hrozí, že o děti ve finale přijde vlastně úplně.
Všichni si užívají na pouti
Všichni si užívají na pouti
archiv FTV Prima /Tátové na tahu

reklama

Tátové na tahu tentokrát opět ukáží, že táhnou za jeden provaz, a že se snaží opravdu si vzájemně pomáhat. Akorát se jim jejich snaha někdy vymkne kontrole. Podívejte se na ukázku z další epizody.

Uvidíte už v neděli

Tátové na tahu - upoutávka
Tátové na tahu (9) - upoutávka

Marka sžírají čím dál víc výčitky svědomí kvůli učitelce Noskové a snaží se vše před Alenou ututlat. Zároveň poslechne radu Libora, aby si tohle tajemství nechal pro sebe. Vyhledá i půvabnou učitelku, aby se ujistil, že ani ona neočekává žádné pokračování jejich nočního dobrodružství.

Už se to nesmí nikdy opakovat

Tátové na tahu (9): Už se to nesmí nikdy opakovat
Tátové na tahu (9): Už se to nesmí nikdy opakovat

Paní učitelka má take výčitky svědomí. Ty zesilují ještě víc, když vidí, jak se jí Alena snaží pomoc a je k ní neskutečně milá. Její rozhodnutí ulevit svému svědomí ale rozhodně n ení šťastné, jak můžete vidět ve videu.

Ženatý chlap se nelíbá!

Tátové na tahu (9): Nikdy jsem se se ženatým mužem nelíbala
Tátové na tahu (9): Nikdy jsem se se ženatým mužem nelíbala

Lehce není ani Jakubovi Beranovi. Když už se smíří s tím, že své děti nebude vychovávat ve střídavé péči, Nikola mu připraví další bombu – chce se odstěhovat s Robinem a dětmi do Norska. Jakub je zaskočený, ale je si vědom, že asi nic nezmůže. Rozhodne se proto, že dětem připraví parádní odpoledne na pouti, aby se všichni ještě užili. A užijí si ho opravdu všichni, akorát pro někoho je to ve výsledku poněkud bolestivé…

Tohle je pro někoho možná konec!

Tátové na tahu (9): Tohle je konec
Tátové na tahu (9): Tohle je konec

Seriál Tátové na tahu sledujte take online!

Devátou epizodu seriálu Tátové na tahu uvidíte v neděli 4. 11. ve 20.15.

reklama

reklama