Svatební veselí si užijí Tátové na tahu

Další epizoda seriálu Tátové na tahu bude ve znamení svatebních příprav a také samotné svatby. Blíží se svatba Lubora a Gábiny.
Obřad novomanželů Knoppových
Obřad novomanželů Knoppových
archiv FTV Prima /Tátové na tahu

reklama

Přípravy na svatbu Lubora a Gábiny vrcholí. Alena coby nejlepší kamarádka Gábiny ke všemu dění přistupuje velmi zodpovědně a rozhodne se, že Gábina nesmí být ochuzená o rozlučku se svobodou. Ta o ni ale moc nestojí.  Veškeré chystání Dne D naruší příjezd Luborovy těhotné dcery Petry a Lubor místo plánovené rozlučky se svobodou přiměje své kamarády, aby mu pomohli hájit čest jeho dcery. Neobejde se to bez překvapujících situací.

Podívejte se na ukázku z dílu

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Tátové na tahu (6) - upoutávka

Svatba Lubora a Gábiny – premiéra Karla Dobrého

V jeden moment se zdá, že je svatba ve vážném ohrožení. Gábina hodně váhá a chce v jeden moment svatbu dokonce zrušit. Do všeho se ale opět vloží Alena. Svatba nakonec bude! Sice trochu jinak a jinde, ale o to bezprostředněji. Pro Karla Dobrého coby ženicha to byla premiéra, a to jak v televizi, tak ve filmu. Ženicha si ještě doposud nezahrál. A před oltářem nestál ani v soukromém životě. Podívejte se do fotogalerie, jak to Gábině a Luborovi, tedy jejich hereckým představitelům Aně Geislerové a Karlu Dobrému, slušelo.

Všechny díly seriálu Tátové na tahu sledujte take online.

Šestou epizodu Tátů na tahu uvidíte v neděli 14. 10. ve 20.15 na Primě.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!