Tátové na tahu – Kamil Adámek je táta, co fantasticky peče

Táta Kamil se vymyká zažitým konvencím. Je vtipný, empatický, loajální a žije v registrovaném partnerství.
Kamil Adámek (Petr Vaněk)
Kamil Adámek (Petr Vaněk)
archiv FTV Prima

reklama

Kamila Adámka ze seriálu Tátové na tahu má každý rád. Stejně jako má každý rád jeho fantastické koláče, které peče. Nikdy nečekal, že by se jako homosexuál mohl stát tátou, ale po smrti sestry jeho životního partnera Tomáše nebyl nikdo jiný, kdo by se o malou Štěpánku dokázal postarat lépe. Holčička se rychle stala středem Kamilova života. Kamil sice neustále  pochybuje o svých výchovných schopnostech, ale ve skutečnosti je Štěpánce tím nejlepším otcem na světě.

Petr Vaněk jako tatínek, co fantasticky peče

Hereckým představitelem Kamila je herec s uhrančivým pohledem Petr Vaněk. Svého „tatínka“ si rozhodně oblíbil a fandí mu. A stejně jako Kamilovi je mu výchova dětí blízká. Sám je otcem malé dcery a rozhodně se nebrání zůstat na mateřské dovolené. Spíš naopak. Podívejte se na rozhovor a fotogalerii.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

TNT – Kamil Adámek očima Petra Vaňka

Tátové na tahu už v neděli 9. 9. ve 20.15 na Primě.

reklama

reklama