Tátové na tahu – Lubor Knopp, charismatický sympaťák ze staré školy

Lubor je charakterizovaný jako šarmantní chlap ze staré školy, který ženám pomáhá do kabátu. A kterému rozhodně není lhostejné opačné pohlaví.
Karel Dobrý (Lubor Knopp)
Karel Dobrý (Lubor Knopp)
archiv FTV Prima /Tátové na tahu

reklama

Je to navenek drsňák, uvnitř pytel dobroty, který by se pro rodinu a kamarády rozkrájel. Akorát to neumí až tak dávat najevo. Prodal úspěšnou stavební firmu, takže finance ho netrápí, a je tak schopný velmi dobře zabezpečit i svoji rodinu, která je pro něj už třetí v pořadí. Předchozí dvě manželství mu nevyšla a on nechce stejnou chybu opakovat. Proto je pro něj pohoda doma nyní absolutní prioritou.

Kladný tatínek Karel Dobrý

Lubora hraje charismatický herec Karel Dobrý. Karla mají diváci zaškatulkovaného spíš jako představitele rozervanců nebo záporáků. Kladné role úplně často nedostává. V seriálu Tátové na tahu se představí ale v roli úplně jiné, bezmála komediální. Jak Lubora charakterizuje Karel? A jak se mu hrálo s ostatními „tatínky?“ Podívejte se na náš rozhovor a také na fotogalerii.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Tátové na tahu: Lubor Knopp očima Karla Dobrého

Seriál Tátové na tahu již v neděli 9. 9. ve 20. 15 na Primě.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!