Tátové na tahu očima špičkového psychologa

V neděli ve 20.15 se na obrazovky chystají Tátové na tahu, nový seriál televize Prima. Jaké to je, když se v rodině obrátí role a péči o děti a domácnost převezmou otcové? Zeptali jsme se za vás renomovaného klinického psychologa Radka Ptáčka.
doc. Radek Ptáček, klinický psycholog
doc. Radek Ptáček, klinický psycholog
archiv FTV Prima /Tátové na tahu

reklama

Nový seriál Tátové na tahu přinese na obrazovky zcela jiný pohled na výchovu dětí a péči o chod domácnosti. Čtyři tátové, kdy každý je úplně jiný, předvedou, co umí. A že když chlapi dělají dělají totéž co ženy, není to vždy totéž. Dopravit děti do školy ještě před tím, než jim skončí vyučování. Nezapomenout se po rozvodu vystěhovat z bytu. Nebo zajít na nákup a místo piva koupit sunar. Výchova je teď v jejich podání dobrodružnější. Ale tento, pro někoho čistě ženský svět, naše tatínky baví.

Názor odborníka na „táty na tahu“

Střídavá péče, tátové na mateřské, obrácené role v rodinách – to vše jsou témata, která nyní ve společnosti velmi rezonují. Obrátili jsme se proto na klinického psychologa Radka Ptáčka a požádali ho jeho názor coby předního odborníka na tuto problematiku. Podívejte se na rozhovor.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Tátové na tahu: Rozdělení rolí v rodině z pohledu psychologa

První díl seriálu Tátové na tahu na Primě již tuto neděli 9. 9. ve 20.15! Seriál Tátové na tahu můžete sledovat i online.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!