Tátové na tahu – rodiče do školy!

V neděli 16.9. diváci uvidí druhou epizodu rodinného seriálu Tátové na tahu. Začal školní rok a všichni čtyři tatínkové a jejich rodiny se s touto realitou všedních dní smiřují. A hlavně se snaží všechno stíhat, nic a nikde nezapomenout, což není vždy úplně lehký úkol, jak zjišťují.
Tátové na tahu - zpátky do školy
Tátové na tahu - zpátky do školy
archiv FTV Prima /Tátové na tahu

reklama

Škola, kam chodí ratolesti hlavních hrdinů, vyhlásí akci „Rodiče do škol.“ Rodiče mají představit ve třídě svých dětí, co dělají. A ukáže se, že to pro někoho může být i problém. Do toho každý z nich řeší své trable. Podívejte se na upoutávku.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Tátové na tahu (2) - upoutávka

Kamil si hledá zaměstnání, Marek se snaží zaujmout v práci svoji drsnou šéfovou, Lubor zjišťuje, že vlastně nemá kamarády a Jakub se potácí v řešení svých rodinných problémů. A právě Jakub a Lubor spolu nečekaně prožijí dobrodružství, které je spojí víc, než by se jim v prvním kroku zdálo. Hledání Adélčiny ztracené hračky jim pomůže poznat víc jeden druhého.

Sledujte rodinný seriál Tátové na tahu v neděli 16.9. ve 20.15.

Vše o seriálu a také jednotlivé epizody můžete sledovat i online.

reklama

reklama