Táty na tahu by režisér Martin Kopp neměnil

Seriál Tátové na tahu režírovali režiséři Jiří Chlumský a Martin Kopp. Ani jeden z nich se netají, že je natáčení tohoto projektu bavilo. Martina Koppa jsme vyzpovídali, jak se mu s našimi seriálovými tatínky pracovalo. Podívejte se na rozhovor.
Režisér Martin Kopp
Režisér Martin Kopp

reklama

Martin Kopp je jedním ze dvou režisérů, kteří jsou podepsaní pod seriálem Tátové na tahu. Na natáčení vzpomíná rád a pochvaluje si také spolupráci se seriálovými tatínky. Do hereckého obsazení na začátku neměl možnost zasahovat, ale jak sám říká, nic by ani měnit nechtěl. Stejně pochvalně se vyjadřuje i směrem k seriálovým maminkám.

Podívejte se na rozhovor

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Tátové na tahu: Martin Kopp – rozhovor o hereckém obsazení

Pro Martina Koppa se nejedná o první spolupráci s Primou. Podílel se i na takových oblíbených seriálech jako byli Vinaři, ale také Ohnivý kuře, které Prima nyní reprízuje a které určitě sledujte také online.

Podívejte se na fotografie z natáčení Tátů na tahu v galerii pod tímto článkem.

Seriál Tátové na tahu a informace o něm můžete vidět také na webových stránkách pořadu!

Další díl seriálu Tátové na tahu uvidíte již v neděli 4. 11. ve 20.15.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!