Křest svatbami. Gabriela Kratochvílová si poprvé vyzkoušela moderování!

Gabriela Kratochvílová si poprvé vyzkoušela moderování a to rovnou ve svatebních šatech. Opravdový křest ohněm ji s Romanem Šebrlem čeká již tuto neděli jako novou moderátorku televizních zpráv FTV Prima. Ve čtvrtek však s Romanem Šebrle moderovala večírek nového seriálu Svatby v Benátkách.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Gabriela Kratochvílová moderovala večírek Svatby v Benátkách

reklama

Ve čtvrtek se konal večírek nového primáckého seriálu Svatby v Benátkách, který můžete vidět tuto neděli ve 20.05 na Primě. Gabriela Kratochvílová si společně s Romanem Šebrle vyzkoušeli poprvé v životě moderování před lidmi. V neděli je totiž čeká první moderování televizních zpráv, na který se připravují několik týdnů. "Posledních čtrnáct dní jsou přípravy hodně intenzivní, takže po tomto moderování odcházíme znovu zkoušet do studia televizních zpráv. Jinak se učím kdykoliv je to možné, hned ráno a po večerech," říká Miss 2013.

Sama tento večer odmoderovala naprosto stylově v krásných svatebních šatech. Nedávno si svatbu na vlastní kůži dokonce i vyzkoušela, vdávala se totiž její sestra: "Tři dny jsem probrečela a různě se dojímala. Jak jsem to viděla sama, nejlepší svatba bude ta menší. Kolem sebe bych chtěla mít jen ty nejbližší. Hlavně mi jde o to mít hezké šaty dobrý dort." směje.

Gabrielu Kratochvílovou uvidíte již tuto neděli ve Zprávách FTV Prima. A jak se Gábině spolupracuje s Romanem Šebrle? Podívejte se na rozhovor!

Svatby v Benátkách: Filip Blažek, Alice Bendová, Petra Hřebíčková

Svatby v Benátkách? To je seriál o láskách a humoru, který přináší život

Svatby v Benátkách Martin Kraus

Zakousněte se do Svateb v Benátkách: podívejte se na ty nejlepší hlášky!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!