I kus dobrého masa může být light. Když vaří šéf!

Další recepty na lehké a chutné menu od Zdeňka Pohlreicha je tady. Vyzkoušejte vařit jako on a domácí vaření vás bude bavit.
Teď vaří šéf! light. Každé úterý ve 21.30 na Primě.
Teď vaří šéf! light. Každé úterý ve 21.30 na Primě.
archiv FTV Prima

reklama

Na co se těšit tentokrát? Zdeněk Pohlreich představí okurkový drink s mátou, batáty na hnízdě z ledového salátku a s chutným dresinkem ze zakysané smetany, famózní pošírovanou vepřovou panenku nebo kuskus s pečenou zeleninou a mozzarellou.

Premiérový 4. díl Teď vaří šéf! sledujte opět v úterý ve 21.30 na Primě!

Všechny VIDEOrecepty z pořadu najdete na Primě PLAY TADY

Jako sladký závěr celého menu si šéf připravil višňový dezert s lahodnou mandlovou drobenkou.

Panenka sous vide. Co to bude?

Vepřovou panenku bude Zdeněk Pohlreich připravovat s využitím metody sous vide. Určitě jste již takto upravené maso ochutnali někde v restauraci. Díky vaření ve vakuu panenka zůstane krásně narůžovělá ve středu. Více o metodě sous vide si můžete poslechnout a přečíst TADY.

Prohlédněte si celé menu a fotky ze zákulisí v galerii:

 

Tématem nových dílů oblíbené kuchařské show je odlehčená kuchyně, zdravé stravování a výživové aspekty jídla (více například na téma tuky a zdravá strava najdete ZDE).

"Nevím, zda zdravá strava je ten správný pojem. Myslím si, že když budeme automaticky kupovat kvalitní suroviny a budeme s nimi dobře zacházet, tak to musí být zdravý. I když úplně nezdravá jídla neexistují, nezdravé suroviny taky ne. Existuje jen jejich nezdravé množství,” uvedl k premiérové V. řadě Zdeněk Pohlreich.  

Co více oblíbený šéfkuchař o novince prozrazuje, to si poslechněte na našem VIDEU z ranče:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Teď vaří šéf! - Zdeněk Pohlreich představuje V. řadu
Premiérovou V. řadu Teď vaří šéf! sledujte v úterý ve 21:30 na Primě.

FOTOGALERIE: Teď vaří šéf light! Nová řada oblíbeného pořadu startuje v úterý 27. září

 

 

reklama

reklama