PREMIÉRA V. řady show Teď vaří šéf! Začínáme v úterý ve 21.30 na Primě

Další řadu bohaté inspirace do kuchyně od mistra kuchaře je tady! Šéf se tentokrát ve své kuchařské škole zaměří na racionální zdravou stravu, kterou vaří s chutí, chutně a místy i light. Premiérový díl Teď vaří šéf! sledujte v úterý na Primě ve 21.30 na Primě!
Kvalitní suroviny a jejich čerstvost jsou základem kuchařského úspěchu.
Kvalitní suroviny a jejich čerstvost jsou základem kuchařského úspěchu.
archiv FTV Prima

reklama

Tématem nových dílů je odlehčená kuchyně, zdravé stravování a výživové aspekty jídla. Na začátek můžete vidět šéfův recept na živinami nabité domácí müsli s lehkou espumou z jogurtu (více o důležitosti zdravé snídaně s odborníkem najdete zde), vynikající houbovou terinu se salátem z lišek, vepřovou kýtu po kreolsku s cibulovým salátem, okurkový salát s miso dresingem a fíkový koláč. 

Všechny VIDEOrecepty z pořadu najdete na PrimaPLAY TADY 

"Nevím, zda zdravá strava je ten správný pojem. Myslím si, že když budeme automaticky kupovat kvalitní suroviny a budeme s nimi dobře zacházet, tak to musí být zdravý. I když úplně nezdravá jídla neexistují, nezdravé suroviny taky ne. Existuje jen jejich nezdravé množství,” uvedl k premiérové V. řadě Zdeněk Pohlreich. Co více oblíbený šéfkuchař o novince prozrazuje, si poslechněte na našem VIDEU z ranče hned v úvodu článku.

Na upoutávku se můžete podívat níže:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Teď vaří šéf! V (1) - upoutávka

Prohlédněte si také v GALERII fotek, co vás šéf naučí v úterní premiéře pořadu Teď vaří šéf!

 

Premiérovou V. řadu Teď vaří šéf! sledujte v úterý ve 21:30 na Primě.

FOTOGALERIE: Teď vaří šéf light! Nová řada oblíbeného pořadu startuje v úterý 27. září

 

(Autor: Zuzana Schneidewind, kamera: Jan Kundera)

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!