Na Boží hod vás na Primě nemine klasika jako je Pyšná princezna

Klasická pohádka na druhý svátek vánoční nemůže chybět. Hned 25. prosince přichází Pyšná princezna. Dívejte se na ní v 17.15 na Primě.
Pyšná princezna
Pyšná princezna
Filmové studio Barandov

reklama

Pokud milujete pohádkovou klasiku, tak vám rozhodně nesmí na Boží hod ujít Pyšná princezna s Alenou Vránovou a Vladimírem Rážem. Už je to šestašedesát let, kdy se dcera vladaře Půlnočního království odmítne provdat za šlechetného krále Miroslava, který se uchází o její ruku. Ten se však vydá do jejího rodného království a v přestrojení působí na zámku coby zahradník.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Pyšná princezna - upoutávka

Není od věci vědět, že Pyšná princezna v době svého vzniku měla dost skandální start, jelikož se jeho dva hlavní představitelé do sebe zamilovali, ačkoliv oba dva vstoupili do manželství s jinými partnery. Speciálně pro mladičkou herečku Alenu Vránovou měl její vztah s hercem obrovský dopad na budoucí kariéru a život v totalitním Československu.

Pyšná princezna.

Tajemství pohádky Pyšná princezna – Vyvolala skandál, který neměl tehdy obdoby

Pyšnou princeznu uvidíte 25. prosince v 17.15 na Primě.

Během hlavního vysílacího času ve 20.15 na Primě uvidíte pokračování amerického fenoménu Sám doma s podtitulem Ztracen v New Yorku. Malého Kevina tentokrát nezapomenou doma, ale ztratí se na letišti. Zatímco jeho rodina letí na vysněnou dovolenou do Miami, malý chlapec omylem odlétá do New Yorku.

Vystřihnou Trumpa z filmu Sám doma 2?

Pravda o roli Donalda Trumpa v Sám doma 2. Vynutil si ji?

Udělejte si vánoční den jako malovaný a sledujte Primu!

Nebo si pusťte některý z filmů či oblíbených pořadů v archivu na iPrima.cz:

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!