Srdce pro děti: Zavolejte vaší celebritě a pomozte nemocným dětem

Určitě si nenechte ujít velký zábavný galavečer pořádaný ve prospěch těch, kteří to potřebují nejvíce. Během večera vystoupí nejen mnoho hereckých a pěveckých hvězd, ale i zvířecích miláčků točených v atypických prostorách noční pražské zoologické zahrady.
Srdce pro děti
Srdce pro děti

reklama

Originální a netradičně pojatý zábavný večer pro dobrou věc. Zpěváci, herci a další známé tváře se sejdou, aby společně pomohli nemocným dětem. Během přímého přenosu budou diváci informováni o možnosti pomoci nemocným dětem prostřednictvím dárcovské SMS a budou mít možnost zatelefonovat do call centra a přislíbit libovolnou částku.

Již tuto neděli ve 20.15 na Primě!

V call centru tentokrát z pražské zoo budou u telefonů herci a další známé televizní tváře a ti budou s potenciálními dárci rozmlouvat. Současně se diváci seznámí s osudy několika rodin s nemocnými dětmi.

SPECIÁL: Je Prima být spolu o VánocíchPozvání přijali K. Gott, A. Švehlík, H. Zagorová, M. Etzler, B. Basiková, T. Kostková, M. David, O. Sokol, M. Absolonová, J. Štěpnička, J. Smutná, M. Hrubešová, P. Vondráček a další.

 

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

VIP - Srdce pro děti - Sbírka

Tady se můžete podívat na jeden z příběhů dětí:

Viktor Fabičovic

Srdce pro děti - poznejte dětský příběh, kterému můžete pomoci

Šimonek

Šimon trpí kombinovaným postižením, vy mu můžete pomoci

Srdce pro děti

Srdce pro děti - Esterce zemřela sestřička, obě trpí spinální svalovou atrofií

Daneček Zajac

Srdce pro děti - Daneček trpí autismem, i vy mu můžete v neděli pomoci

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama