Manžel na zkoušku: Premiéru filmu vysíláme na Nový rok ve 20.15 na Primě

Nenechejte si ujít premiérové vysílání americké romantické komedie Manžel na zkoušku. Podívejte se, jak karma umí zatočit s obyčejným životem jednoho bohatého a rozmazleného playboye, který je povoláním syn. Film vysíláme na sváteční Nový rok na Primě ve 20.15.
Manžel na zkoušku na Nový rok na Primě.
Manžel na zkoušku na Nový rok na Primě.
Forum Film PL

reklama

Když se muž a žena rozhodnou pro svazek manželský, měli by být v první řadě zamilovaní a v druhé řadě by o sobě měli vědět alespoň nějaké informace. To není však případ Leonarda a Kate, kteří sice manželé nejsou, ale to Leonard neví, nepamatuje si to.

Pusťte si televizní upoutávku k filmu Manžel na zkoušku:

Manžel na zkoušku - upoutávka
Manžel na zkoušku - upoutávka

Leonardo Montenegro je bohatý mexický synáček, jehož otec vlastní velkou společnost a také luxusní jachtu. Na lodi potká Kate, která má tři syny, studuje a ještě si přivydělává roznášením pizzy a úklidem. Rozmazlený Leonardo se s Kate snaží udělat svou služku a dává ji nesmyslné příkazy. Ta takové zacházení odmítne a Leonardo ji za to schodí do vody.

Silvestrovská Partička na Primě

Program televize Prima na Silvestra a Nový rok: Čeká vás porce zábavy

Jak se Kate Leonardovi pomstí?

Netrvá dlouho a sám Leonard z lodi při nočním veselí vypadne, navíc při tom utrpí totální ztratu paměti. Druhý den ho najdou, jak se bezradně motá v ulicích Oregonu. V nemocnici vyhlásí pátrání po jeho rodině, protože z něho nedokážou dostat žádnou infomraci.

Užijte si nový rok s naším bohatým romantickým obsahem online na iPrima.cz:

Kate se náhodou dozví o Leonardově úrazu a začne vymýšlet svůj ďábelský plán. Obstará si falešný oddací list a začne se vydávat za jeho ženu, aby se mu pomstila. Začátek bude pro oba těžký, ale i život běžného pracujícího muže s třemi dětmi a úžasnou manželkou má něco do sebe. Jak dlouho však dokáže Kate tajit před Leonardem jeho skutečnou identitu a udržet příjemnou idylku?

Nenechte si ujít i další komedie na Iprima.cz.

Leonarda překvapily děti.
Autor: Videocine Films Leonarda překvapily děti.

4 zajímavostí o Anně Faris, která si zahrála Kate:

  1. Asi nejznámější role Anny je Cindy ze Scary Movie. Tuto roli nejdříve odmítla, později ji přijala a vydělala si tím 1 milion amerických dolarů.
  2. Anna má holandksé, anglické, francouzské, německé, skotské a waleské předky.
  3. Je herečkou, ale také zpěvačkou
  4. Anna měla hrát i ve filmu Scary Movie 5, ale kvůli těhotenství se natáčení nezúčastnila.

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama