Čekali jste takový závěr případu Jezinky? Kdo ho nestihl, pusťte si celý díl online

V neděli se uzavřel další napínavý případ sériového vraha s názvem Jezinky. Pokud vám tato epizoda ze seriálu Temný Kraj utekla v televizi, pusťte si ji v klidu online hned v úvodu.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

TEMNÝ KRAJ (10) - Jezinky 2/2

reklama

O co šlo v 10. dílu Temného Kraje? Petr Kraj spolu s kolegy z Prahy a také z okresního oddělení pátrá po pachateli, který své oběti vraždí jedem ukrytým ve vánočním čaji. Policejní vyšetřování nečekaně odkrývá složité mezilidské vztahy mezi zaměstnanci pojišťovny, kde mezi ženským osazenstvem probíhá boj o pohledného ředitele.

Zatímco všichni po svém slaví Vánoce, Petr nastupuje do nemocnice na operaci a až příliš pozdě mu dochází, kdo je hledaná ohnivá žena, na kterou marně upozorňuje místní kartářka. 

Více o skutečných sériových vrazích si přečtěte v zajímavém speciálu na Prima ZOOM TADY.

Detektivky kdykoliv k přehrání online

Začátek dalšího případu ze seriálu Temný Kraj si nenechte ujít zase v neděli ve 20.15 na Primě. Sledovat můžete ale i předchozí případy a osudy hrdinů Temného Kraje na Prima PLAY. 

 

Jak si neurochirug povede?

Temnější už být nemůže! Den rozhodující operace Petra Kraje se blíží a toto jsou vyhlídky

TEMNÝ KRAJ: Jednou z podezřelých hraje Pavla Vitázková!

V TEMNÉM KRAJI se tráví dál

 

 

Role Hany Gregorové v jednom z případů oblíbeného seriálu Temný Kraj je jasným důkazem, že malých rolí není.

Hana Gregorová jako vědma! Pomůže kriminalistům řešit případy

reklama

reklama