Další případ se otevírá - v TEMNÉM KRAJI udeří travič nebo travička

Kromě toho, že bude Petr Kraj řešit další případ - na venkově začal řádit travič, tak bude hlavně řešit sám sebe. Čeká ho vážná neurologická operace, kterou povede manžel veterinářky Terezy. Kraje je se svým osudem smířený. Začne si po svém dávat do pořádku osobní věci - stát se může cokoliv.
V seriálu TEMNÝ KRAJ řádí travič!
V seriálu TEMNÝ KRAJ řádí travič!
archiv FTV Prima

Při návštěvě pojišťovny potká Petr nečekaně svého bývalého parťáka z oddělení, který tam vyšetřuje vraždu, otravu jedem, a tak se společně pouštějí do vyšetřování několika záhadných úmrtí zaměstnanců pojišťovny a jejích klientů. Stopy vedou z města na venkov, kde v přípravách na tradiční oslavy Vánoc ožívají staré adventní zvyky a také tajemné legendy o věštění budoucnosti.

Podívejte se na ukázku!

TEMNÝ KRAJ (9) - upoutávka
TEMNÝ KRAJ (9) - upoutávka

Petr Kraj bude ale tentokrát řešit i svůj zdravotní stav, který je velmi vážný. Petr se připravuje na operaci. Operovat ho bude skutečná kapacita! Pan doktor je ale shodou okolností manžel veterinářky Terezy, která Petrovi opravdu lhostejná není. A den zákroku se blíží!

Petra bude operovat skutečná kapacita!

Temný Kraj (9/10) Jezinky: Den zákroku se blíží!
Temný Kraj (9/10) Jezinky: Den zákroku se blíží!

I tentokrát se v seriálu TEMNÝ KRAJ objeví celá řada zajímavých postav. Do děje zasáhne i vědma, kterou hraje Hana Gregorová. Připomeňte si, jak jí tato role sedla.

Hana Gregorová jako vědma

Hana Gregorová jako vědma
Hana Gregorová jako vědma

 

Nepropásněte další díl seriálu TEMNÝ KRAJ v neděli 9. 6. 2019 ve 20.15.

reklama