Díky TEMNÉMU KRAJI 2 Vaculík a Hrubešová opět spolu

Oblíbení herci Lukáš Vaculík a Markéta Hrubešová se pracovně sešli po třiceti letech na natáčení seriálu televize Prima TEMNÝ KRAJ 2. A rozhodně to bylo setkání vřelé.
Po letech se díky Temnému kraji potkal před kamerou s Markétou Hrubešovou.
Po letech se díky Temnému kraji potkal před kamerou s Markétou Hrubešovou.
FTV Prima

reklama

Premiérové díly pokračování oblíbeného seriálu TEMNÝ KRAJ uvidíte už brzy na Primě. Do děje tentokrát kromě hlavního hrdiny Petra Kraje, kterého hraje Lukáš Vaculík, zasáhnou i nové postavy. Jednou z nich je i Marie Kořenová, kterou hraje Markéta Hrubešová.

„Lukáš se nezměnil,“ říká Markéta Hrubešová

„S Lukášem jsme se viděli asi před třemi lety na jednom projektu, ale to jsme se tam jen míjeli, nepartneřili jsme spolu. Mám pocit, že v takto úzké spolupráci a intenzitě se vidíme opravdu asi po těch třiceti letech.“ Tolik let už uběhlo od natočení filmu Karla Kachyni – Oznamuje se láskám vašim. „Lukáš se vůbec nezměnil, je pořád stejný. Jsem ráda, že jsem ho potkala, on je zlatý,“ přiznává herečka, která se v druhé sérii TEMNÉHO KRAJE objeví jako nová postava, Marie Kořenová. „Mám roli manželky krajského ředitele policie, kterého hraje David Suchařípa. Je to dokonalá hospodyňka, ale jak to tak bývá, že když něco navenek vypadá dokonale, pod pokličkou je to úplně jinak. Postupně zjistí, že se kolem ní děje hodně nevyjasněných věcí, které bude muset vyřešit. Stejně tak odhalí i tajemství, která kolem ní celou dobu tiše spala“ prozrazuje o své roli Markéta.  

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Temný kraj - podzim 2019

Podívejte se v galerii níže na fotografie přímo z natáčení!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!