Druhá sezona seriálu TEMNÝ KRAJ v iPrima Videopůjčovně už začala!

Druhá sezona seriálu TEMNÝ KRAJ se chystá na televizní obrazovky už tuto sobotu 31. 8. ve 20.15. Pokud se vám nechce čekat, sledujte Petra Kraje a další hrdiny oblíbeného seriálu již nyní v předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.
Lukáš Vaculík je zpět a s ním i jeho herecký psí kolega retrívr Tobiáš
Lukáš Vaculík je zpět a s ním i jeho herecký psí kolega retrívr Tobiáš
archiv FTV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Petr Kraj bude opět vyšetřovat brutální zločiny, nouze nebude o dramatické události plné napětí. To vše se opět odehrává na pozadí poklidné melancholické nálady malebného venkova, opředeného strašidelnými pověstmi a legendami.

TEMNÝ KRAJ II vás bude bavit!

Nové osudy Petra Kraje a dalších protagonistů seriálu TEMNÝ KRAJ II si můžete přehrát už nyní online v iPrima Videopůjčovně: 

Petr Kraj, elitní kriminalista a odborník na sériové vraždy, nesnáší neuzavřené případy, a proto se na podnět kolegy z krajského oddělení Blahouta pouští do objasňování nedořešené loňské vraždy recidivisty Ulricha, ve které Petr figuroval jako svědek. Navzdory času, podlomenému zdraví, novým pracovním povinnostem a výzvám v Praze dál zůstává na své zchátralé faře na venkově spolu se svým psem Egonem.  Petr má opravduskvělé renomé i u svých nadřízených. Jak o něm smýšlí můžete vidět v ukázce již nyní.

Byl jedním z nás

TEMNÝ KRAJ: Byl jedním z nás
TEMNÝ KRAJ: Byl jedním z nás

Pouští se nejen do riskantního vyšetřování, ale zároveň svým kolegům z kriminálky pomáhá řešit nové případy sériových vražd.

Nejasností je mnoho a ne každý vítá, že Petr chce případ znovu otevřít. Nečekanými odhaleními ve svém pátrání zamíchá vztahy a osudy všech kolem sebe a v ohrožení se náhle ocitá nejen on sám, ale dokonce i jeho práce u policie a reputace.

To vše je patrné i z ukázky hned z prvního premiérového dílu Temného kraje II.

Temný kraj II (1) - upoutávka
Temný kraj II (1) (dějová) - upoutávka
Reklama
Reklama