Existuje dokonalá vražda? Petr Kraj potvrzuje, že...

Celkem v šesti případech krimisérie Temný Kraj jste mohli sledovat společně se specialistou na sériové vraždy Petrem Krajem a jeho kolegy hrozivé činy těch nejhorších zločinců. Do jednoho byli dopadeni! Nabízí se tedy otázka: existuje dokonalá vražda? Petr Kraj odpovídá hned v úvodu.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Temný Kraj (12) - KONEC

reklama

Všechny děsivé vraždy z Temného Kraje připomínaly morbidní legendy a propojovaly vyšetřování na okrese s případy v Praze. Celkem dvanáct epizod svého oblíbeného seriálu Temný Kraj si nyní můžete kdykoliv přehrát na Prima PLAY

Sledujte také náš speciál, zaměřený na skutečné lidské zrůdy – sériové vrahy. Právě příběhy několika z nich se volně inspirovaly autorky seriálu.

Vše o seriálu, zajímavosti, fotogalerie, nejpoutavější scény, ale i rozhovory s hlavními hrdiny, najdete na stránkách o pořadu Temný Kraj. 

Koho vám připomíná tento skutečný vrah v seriálu?

Peníze a náboj - úzká souvislost

Sérioví vrazi: Vraždící narkoman, nebo nájemný vrah?

 

 

Petr Kraj na nějaké pověry moc nedá. To jeho nový kolega Sláma vším tajemným žije. Sepisováním legend je jeho velkým koníčkem.

Předpremiéra: Petr Kraj opět v ohrožení. Teď nehrozí zhoubná nemoc

Coufal má pocit, že je ho na vesnici škoda a jen tady mrhá svým časem.

Podařená scéna: Machr z kraje přijel do Prahy! Tak bacha

 

 

 

 

Petr Kraj má po rozhodující operaci zhoubného nádoru na mozku.

Probudí se Petr Kraj ještě? Zázrak nikdo nesliboval!

Třetí fází chování sériového vraha je opanování, kdy vrazi buďto nečekaně udeří, nebo naopak plánují léčku či moment překvapení

Sedm fází sériové vraždy. Jak se liší sériový vrah od masového a proč vražedkyně unikají déle než vrazi?

Lukáš Vaculík: „Na natáčení seriálu jsem kývl, protože mě bavil scénář sester Bártů. Líbilo se mi, že v něm mají jednotlivé postavy svůj soukromý život – Petr Kraj samozřejmě také."

VIDEO: Fakt má Petr už zemřít? Sledujte Temný Kraj každou neděli ve 20.15 na Primě

 

(schneidy)

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!