EXKLUZIVNĚ: Kdo zabil Ulricha? Ukázka z prvního dílu seriálu TEMNÝ KRAJ II

Druhá sezona TEMNÉHO KRAJE se blíží. Petr Kraj bude zase řešit případy sériových vražd inspirovaných skutečnými událostmi. Pomáhat mu budou opět jeho kolegové a samozřejmě i pes Egon. Tentokrát ho na venkově drží kromě jiného také nedořešený případ tajemné vraždy, která se ho osobně týká.
Petr Kraj a pes Egon se vrací na obrazovky
Petr Kraj a pes Egon se vrací na obrazovky
archiv FTV Prima

reklama

Petr Kraj nesnáší neuzavřené případy, a proto se na podnět tajemného kolegy z krajského oddělení Blahouta pouští do objasňování nedořešené loňské vraždy recidivisty Ulricha, ve které on sám figuroval jako svědek. Do tohoto případu je osobně zapletena také jeho kolegyně Naďa Hamplová. Petr se tak pouští do opravdu riskantního vyšetřování. Nejasnosti v Ulrichově případu ho zavedou na krajské oddělení, které řídí jeho bývalý kolega, ambiciózní a zákeřný Rosťa Kořen. Je jasné, že tito dva se v lásce nemají.

Podívejte se na exkluzivní ukázku z prvního dílu již nyní!

Vyšetřuji vraždu Ulricha

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

TEMNÝ KRAJ: Vyšetřuji vraždu Ulricha

Kdo je podivínský Blahout a na co vše již přišel? Kdo tedy opravdu zabil Ulricha? Nenechte si ujít první díl druhé série seriálu TEMNÝ KRAJ II, která startuje již v sobotu 31. 8. ve 20.15 na Primě!

První řadu TEMNÉHO KRAJE si můžete připomenout díky archívu ONLINE.

Na stopě zločinu. Užijte si nejlepší české krimi online na Prima.cz

KRIMI ONLINE. Užijte si nejlepší kriminální seriály a pořady na iPrima.cz

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!