EXKLUZIVNĚ: Vánoční setkání Petra Kraje

Je více než jasné, že nevraživost Rosti Kořena vůči Petru Krajovi je z velké části osobního rázu. Klíčem ke všemu je jeho žena Marie, jak se zdá. S Petrem se dlouho neviděli. Ale čas Vánoc je i časem, kdy se plní sny a přání. Je to i čas nečekaných setkání. Jedno takové čeká právě Petra.
Marii a Petra pojí společná minulost
Marii a Petra pojí společná minulost
archiv FTV Prima

Předvánoční čas je plný shonu, ale také různých setkání. K jednomu takovému dojde i v TEMNÉM KRAJI. Marie Kořenová je oddaná manželka a milující matka, která je pro rodinu schopná ledacos překousnout.  Postupně se ale ukazuje, že i ona v sobě nese své tajemství, což přiznává i její představitelka Markéta Hrubešová: „Je to taková hospodyňka, která má kolem sebe spoustu tajemství.“ Že má z minula blízko k Petru Krajovi a že je ženou mezi dvěma muži, začíná být více než jasné. S Petrem kontakt ale neudržuje. Proto je jejich náhodné setkání na vánočních trzích velké překvapení. Zdá se ale, že je to překvapení příjemné, takový romantický vánoční dárek, vzpomínka na dávnou minulost. Jaké to překvapení bylo, vám exkluzivně přinášíme již nyní!

To je náhoda nebo osud

Temný kraj II (6): To je náhoda nebo osud
Temný kraj II (6): To je náhoda nebo osud

Kriminalista Petr Kraj odhaluje další nesrovnalosti v případu Ulricha a skryté souvislosti s neprůbojnou kolegyní Hamplovou. Intenzivně se také dál pátrá po masovém vrahovi nebo možná vražedkyni. Policisté musí oprášit své znalosti ruštiny. Ženské intriky a přetvářka, zaryté mlčení a skrytá labilní psychika matou policii a zahušťují tak napětí předvánočního shonu.

Temný kraj II (6) - upoutávka
Temný kraj II (6) - upoutávka

Další díl seriálu TEMNÝ KRAJ uvidíte již v sobotu 5. 10. ve 20.15.

 

reklama