Ironie osudu. Krajovi má zachránit život muž, kterému přebral ženu?

Život Petra Kraje visí na vlásku a jedinou, i když také ne zcela jistou možností, je složitá operace. Zkušený lékař, který měl zákrok na jeho mozku provézt, ale na poslední chvíli couvl. A Petrovi s krutou diagnózu ubíhá čas. Podívejte se v sestřihu, co se odehrálo a kdo další ho může zachránit.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Pekelníci: Ironie osudu

reklama

Bývá tomu tak i v reálném životě, že možnost, která se jeví jako ta nejméně pravděpodobná, je nakonec tou jedinou.

Petr Kraj se i přes hrozivou diagnózu dokázal zase radovat ze života, dokonce to vypadá, že začíná být na venkově šťastný a na obzoru se rýsuje i opravdová láska.

Od začátku není tajemstvím, že veterinářka Tereza, k níž má teď Petr hodně blízko a která mu dodává hodně psychické síly, je vdaná. Manžela sice oficiálně má, ten ale jako uznávaný lékař většinu času pobývá v zahraničí. Pro Terezu už dávno začal být hodně vzdálený, cizí.

Tenhle doktor se nevzdá! Ani své ženy...

On si to ale nemyslí a své ženy se rozhodně vzdát nehodlá. Jak jste viděli v uplynulém dílu Temného Kraje, manžel už ví, že Tereza ho chce opustit, i to, že je to kvůli jinému muži. Podívejte se na celou scénu TADY.

Pan doktor však netuší, že ho Tereza opouští právě kvůli jeho novému pacientovi – Petrovi Krajovi.

Jaké tento hodně provázaný trojúhelník bude mít pokračování, sledujte už tuto neděli v dalším dílu Temného Kraje. Začíná ve 20.15 na Primě.

 

Petr Kraj si po boku psa Egona začíná zvykat na poklid venkova.

Kdo vraždil v nedělním Temném Kraji? Pusťte si celý díl a zásadní scény online

Lukáš Vaculík: „Na natáčení seriálu jsem kývl, protože mě bavil scénář sester Bártů. Líbilo se mi, že v něm mají jednotlivé postavy svůj soukromý život – Petr Kraj samozřejmě také."

VIDEO: Fakt má Petr už zemřít? Sledujte Temný Kraj každou neděli ve 20.15 na Primě

MVDr.Tereza Coufalová (Tereza Kostková): Majitelka venkovské veterinární ambulance. Emancipovaná, sebevědomá a soběstačná mladá žena.

VIDEO: Co Tereza Kostková prozrazuje o vývoji role veterinářky v Temném Kraji?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!