Kdo z nich je vrah? Uzavřete případ Čarodějnice dříve než kriminalisté z Temného Kraje?

Pachatele prvního případu sériových vražd odhalí kriminalisté v čele s Petrem Krajem (Lukáš Vaculík) v sobotu ve 20.15 na Primě. Co vy, nebudete rychlejší? Kdo je vrahem podle vás? Prohlédněte si v sestřihu podezřelé z 1. části případu nebo si rovnou přehrajte celý díl online.
Vrah z případu Čarodějnice se skrývá pod červenou kšiltovkou.
Vrah z případu Čarodějnice se skrývá pod červenou kšiltovkou.
archiv FTV Prima

reklama

Než ale začnete hádat, ještě si shrňme vše, co o možném vrahovi v Temném Kraji zatím vyšlo najevo.

Podle záběru z pouliční kamery padá největší podezření na řidiče bílé dodávky, kterého ovšem před bližší identifikací ochránila červená kšiltovka.

Celou 1. část případu Čarodějnice ze seriálu Temný Kraj si můžete přehrát online v našem archivu na iPrima.cz

Níže je sestřih z 1. části případu Čarodějnice s možnými pachateli:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Temný Kraj (1,2): Podezřelí. Kdo z nich je vrah?

Na výběr mají kriminalisté z Temného Kraje hned několik pachatelů. Po rozhovorech se svědky a blízkými obětí se momentálně zaměřují na zaměstnance společnosti WBC, jež zajišťovala u zatím předposlední nalezené oběti opravářské služby.

Zaostřeno na opraváře v červené kšiltovce!

Vrah z případu Čarodějnice se skrývá pod červenou kšiltovkou. Foto: 1. agresivní Makedonec, 2. záběr z kamery, 3. vousáč Průcha, 4. vyplašený Pospíšil

  1. Každý den vyjíždí s bílou dodávkou do terénu Láďa Pospíšil. Trochu vyplašený, ale jinak příjemný a ochotný mladík.
  2. Na stejné pozici u firmy pracuje statnější a značně nervózní fousáč Průcha. Jistě vám v ukázce na videu v úvodu neunikla jeho podivná reakce na zprávu o návštěvě kriminálky ve firmě.
  3. Podle výpisu z telefonních hovorů jedné ze zavražděných je dalším podezřelým její přítel, Makedonec Tadeschi. Podle vyšetřujících má na předchozí vraždy alibi. Byl v práci. Také o něm ale vědí, že se na našem území pohybuje nelegálně – nemá vízum –, a především to, že doma svoji přítelkyní opakovaně fyzicky napadl. „Zabil ji on. Má to v ksichtě,“ je o jeho vině přesvědčená samotná šéfka kriminálky v Praze.
  4. Kšiltovku pak také s oblibou nosí jeden z venkovských kriminalistů, Pepa Sláma. Jak jste viděli v první části série, o tajemné legendy kolem vražd má až fanatický zájem. Když se poohlédneme do historie sériových vrahů, do většiny z nich by jejich hrůzné skutky také nikdo neřekl.

Který z nich je podle vás vinen?

Dalším vodítkem ve vašem pátrání po sériovém vrahovi v případu Čarodějnice může být i ZOOM speciál s přehledným výčtem hned několika největších lidských zrůd z celého světa.

Na sériové vrahy a jejich krvavou práci se pak detailně zaměřuje následující zajímavý článek: 

Třetí fází chování sériového vraha je opanování, kdy vrazi buďto nečekaně udeří, nebo naopak plánují léčku či moment překvapení

Sedm fází sériové vraždy. Jak se liší sériový vrah od masového a proč vražedkyně unikají déle než vrazi?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!