Loupežníci na Primě PLAY: Pusťte si 1. část druhého případu seriálu Temný Kraj

Ve 3. dílu seriálu Temný Kraj se otevřel další dvoudílný případ. Krajem se potulují "loupežníci" a některý z nich zanechává po sobě mrtvé seniory. Kdo nestihl epizodu sledovat v televizi, může si ji pustit online hned v úvodu.
Přinášejí ještě kominíci štěstí?
Přinášejí ještě kominíci štěstí?
archiv FTV Prima

reklama

Zkušený kriminalista a odborník na sériové vraždy Petr Kraj se zabydluje v malé obci Břeh na staré faře po strýci. Momentálně ho zaměstnává shánění řemeslníků a opravy na zchátralém domě, o který se léta nikdo nestaral.

Během  toho se dozvídá o případech podivných úmrtí důchodců. Nějak moc sebevražd a nehod na jedno místo.

Nevěřte na náhody!

Se svými pochybnostmi se Kraj obrátí na kriminalisty místního oddělení a upozorní je, že se tady spíš jedná o vraždy.

Po okolí se pohybuje hned několik možných podezřelých a zdá se, že doby, kdy na venkově přepadávali a kradli loupežníci, jak o tom mluví místní pověsti, ještě neskončily. Jen dnes vystupují jako prodejci levných energií, samozvaní kontroloři a jim podobní.

Zvládnou detektivové napravit zásadní chyby ve starých případech a zároveň zastavit pachatele, aby nedocházelo k dalším vraždám?

Petr Kraj už také zná svojí diagnózu. Podaří se mu ji utajit před kolegy?

Případ s vrahy důchodců se uzavírá už toto neděli. Temný Kraj začíná ve 20.15 na Primě. I tentokrát v něm najdete podobnost s případem některého ze skutečných vrahů. Sledujte stránky o pořadu a dozvíte se více. 

Takto to s případem vražd seniorů vypadá na samém začátku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Předpremiéra - Temný Kraj (3,4): Sebevražda nebo vražda?

Tento vrah inspiroval autorky seriálu k napsání odvysílaného prvního případu Čarodějnice, který si celý můžete pustit online na Primě PLAY ZDE.

 

Trest smrti pověšením

Sérioví vrazi: Svatoslav Štěpánek – maminčin mazánek, který nenáviděl ženy

MVDr.Tereza Coufalová (Tereza Kostková): Majitelka venkovské veterinární ambulance. Emancipovaná, sebevědomá a soběstačná mladá žena.

VIDEO: Co Tereza Kostková prozrazuje o vývoji role veterinářky v Temném Kraji?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!