Lukáš Vaculík se vrací jako Petr Kraj na Primu

Druhá řada seriálu Temný kraj se vrací na obrazovky a diváci si ji budou moci vychutnat už v neděli 31. srpna. V hlavní roli se opět představí Lukáš Vaculík coby policista Petr Kraj se svým věrným čtyřnohým přítelem Egonem.
Petr Kraj a jeho věrný pes Egon jsou zpět!
Petr Kraj a jeho věrný pes Egon jsou zpět!
archiv FTV Prima

reklama

Dlouho očekávaný návrat seriálu TEMNÝ KRAJ je zde! A vrací se samozřejmě i Lukáš Vaculík v titulní rokli zkušeného policejního experta Petra Kraje.

Petr Kraj je zpět!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Temný kraj II (1) (dějová) - upoutávka

Scenáristky a autorky seriálu Kateřina a Jitka Bártů se pustily do druhé série a o tom, že opravdu bude, neměly ani na vteřinu pochyb. Petr Kraj se vrací na pražskou policii, ale přesto musí ve své rodné vesnici uzavřít případ. A ne jeden. „Petr se vrací zpátky na post šéfa policie do Prahy a najednou začnou vyplouvat věci z jeho minulosti, které jsou pro něj velmi zásadní. Musí se tak k tomu postavit a začít je řešit,“ naznačuje děj Vaculík.

Lukáš Vaculík je zpět a s ním i jeho herecký psí kolega retrívr Tobiáš
Autor: archiv FTV Prima Lukáš Vaculík je zpět a s ním i jeho herecký psí kolega retrívr Tobiáš

Čtrnáct večerů tak budou ožívat příběhy, které jsou inspirovány případy ze starých policejních spisů. „Scénáře čtu celé a poctivě, musím přece vědět, co se odehrává. Je to ale samozřejmě jiné, než když to vidíte už natočené a hotové. Tím obrazem se dá divák i trochu zmást nebo spousta věcí skrýt. Když to čtete, tak vás samozřejmě napadá, kdo by to mohl být a většinou se nemýlím,“ přiznává herec, který ani v další sérii nepřijde o svého nejvěrnějšího parťáka Egona. Zlatý retrívr Tobiáš prý byl to největší povzbuzení a energie na place. „Vůbec se za tu dobu, kdy jsme netočili, nezměnil, jen trošičku zhubnul. Byl nabitý energií a šťastný, když přišel na plac třeba i v půl šesté ráno. Myslím, že byl v tu chvíli jediná šťastná živá bytost,“ prozrazuje Vaculík na svého zvířecího kolegu. „Jde si pro podrbání, a jakmile začnete, už se ho nezbavíte. Pohlazení je pro něj největší odměnou.“

Premiérové díly seriálu TEMNÝ KRAJ již od 31. 8. od 20.15 na Primě!

Prohlédněte si fotogalerii z natáčení seriálu TEMNÝ KRAJ II.

reklama

reklama