Muž roku 2018 jako sexy hasič v Temném Kraji

Do sehrané společnosti herců seriálu Temný kraj se v sobotu 2. listopadu připlete vítěz soutěže Muž roku 2018 Jiří Kmoníček. Jaká byla jeho role a jak se k natáčení dostal?
Jiří Kmoníček si zahraje v Temném kraji.
Jiří Kmoníček si zahraje v Temném kraji.

reklama

Ještě než Jiří Kmoníček odletěl na finále na světovou soutěž Mister International, stihl před kamerou obléct hasičský mundúr. A že mu to slušelo, dokazuje i to, že bude mít velmi blízko k jedné z hereček. Mladý model zasáhne nejen na místě činu u případu, ale především se bude motat kolem veterinářky Terezy Coufalové v podání Terezy Kostkové.

Připomeňte si celou první řadu oblíbeného krimi seriálu Temný Kraj online

„Hraju tady velitele hasičů Matouše a všichni si ze začátku budou myslet, že jsem její nový frajer, když se rozešla s manželem, a že já jsem takový náhradník. Potom to ale dostane nečekaný spád. Na to už si ale budete muset počkat,“ naznačuje děj Jiří Kmoníček, Muž roku 2018.

Natáčení nové řady krimi Temný Kraj je právě v plném proudu.
Autor: archiv FTV Prima Natáčení nové řady krimi Temný Kraj je právě v plném proudu.

Charismatického krasavce si do seriálu vybraly samy autorky projektu a režisérky Jitka a Kateřina Bártů. Poohlížely se po urostlém a neokoukaném chlapíkovi, který by byl v ději dostatečně velkou překážkou pro hlavního hrdinu Petra Kraje, kterého hraje Lukáš Vaculík. A tu našly právě v Kmoníčkovi, pro kterého je účinkování v seriálu Temný kraj II premiéra, na kterou se připravoval celkem svědomitě.

„Mám tam asi tři věty a učil jsem se to večer před natáčením, a i dnes před nástupem na plac.“ Na natáčení tak strávil Kmoníček zatím sice jeden den, ale další ho ještě čekají. Scénář mu předepsal i to, že s Terezou Kostkovou bude v těsném objetí. „Musím říct, že to bude fajn a těším se na to. Určitě si to užiju,“ chlubí se s úsměvem.

Všechno nakonec proběhlo ve vší počestnosti. Jirka nám totiž prozradil, že je čerstvě zadaný. Kdo to je, si ale zatím nechává pro sebe. „Až spolu budeme trochu déle, tak pak snad…“ vysvětluje záhadně.

Nepropásněte ho v příštím premiérovém dílu seriálu Temný kraj v sobotu ve 20.15 na Primě.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!