Nejnapínavější scéna z TEMNÉHO KRAJE: Petr s nožem pod krkem, ale k zemi padá Egon

Věrný pes Egon se rozhodl bránit život svého pána Petra Kraje. Tohle si žádný divák seriálu Temný kraj vidět nepřál!
Egon brání svého pána a to pro něj nemá šťastný konec.
Egon brání svého pána a to pro něj nemá šťastný konec.
FTV Prima/ Temný kraj

reklama

V Temném kraji se v sobotu večer uzavřel další kriminální případ.  Už můžeme prozradit, že herec Zbyněk Fric v něm dokonale sehrál roli vraha. Pod jeho rukama skončilo několik lidí. Na mále měl nejen Petr Kraj, ale tentokrát i jeho věrný pes Egon!

Dívejte se na další premiérový díl krimiseriálu Temný kraj v sobotu 23. 11. ve 20.15 na Primě, nebo si ho pusťte už nyní v předpremiéře online:

Všechny díly Temného kraje si můžete přehrát online.

Vrah se pokusil zabít i nejlepšího parťáka Petra Kraje – psa Egona. Ten totiž svého pánička ve rvačce brání zuby drápy. V souboji mezi Petrem a vrahem (Lukášem Vaculíkem a Zbyňkem Fricem) se Egon hrdině vrhne bránit svého pána a naskočil při tom pachateli rovnou na čepel.

VIDEO. Podívejte se na nejdojemnější okamžik z Temného kraje:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Temný kraj II (12): Egone, ne!

„Tahle scéna pro mě byla velký oříšek, protože sám jsem měl zlatého retrívra Barona patnáct let. Bylo to pro mě hodně nepříjemné,“ přiznává herec Lukáš Vaculík, který v seriálu okusil pořádnou rvačku, při které došlo i ke střelbě. 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!