Petr Kraj dostane varování ze záhrobí!

Kolem mrtvého Ulricha začíná být pěkně rušno. Blahout je sice mrtvý, ale nevzdává se ani po smrti. Věděl, že se smyčka kolem něj stahuje a rozhodl se nic nepodcenit. Naopak – vše důkladně připravil!
Petr Kraj přijme nabídku z Prahy
Petr Kraj přijme nabídku z Prahy
archiv FTV Prima

reklama

V dalším premiérovém díle seriálu TEMNÝ KRAJ se otevírá případ sériového vraha, který má spadeno na naivní dívenky. V lese nedaleko chatové osady se najde znásilněná a zavražděná dívka. Tradiční Svatomartinská hostina a především únos dcery bohatého podnikatele přivádí vyšetřovatele z Prahy na venkov. V lese opředeném pověstmi nastražuje pasti pytlák a drzá stopařka vyráží na sběr lysohlávek.

Nenechte si ujít další příběh TEMNÉHO KRAJE

Temný kraj II (3) - upoutávka
Temný kraj II (3) - upoutávka

Petr Kraj přijímá nabídku na šéfování v Praze, ale potřebuje zpátky řidičák. Zároveň ho trápí Egonova epilepsie. Projevují se i následky jeho vlastní nemoci - nespavost a tinnitus. Rušno je také kolem spisu Ulricha. Někdo ho ukradne a on se posléze ocitne u Petra Kraje, kterého Blahoutovo pátrání zaujme. Ke spisu je připojen také Blahoutův osobní vzkaz. Chce po Petrovi, aby v pátrání pokračoval a vše dotáhl do zdárného konce. Petra také zoufale nabádá, aby nikomu nevěřil. Tento zoufalý apel vám přinášíme již nyní ve videu!

Nikomu nevěřte, Petře Kraji!

Temný kraj II (3): Nikomu nevěřte
Temný kraj II (3): Nikomu nevěřte

Další díl seriálu TEMNÝ KRAJ uvidíte již v sobotu 14. 9. ve 20.15!

reklama

reklama