Petr Kraj je na stopě maskovanému pachateli sériových vražd

V oblíbeném krimi seriálu TEMNÝ KRAJ se v neděli večer uzavře vyšetřování dalšího případu, který je tentokrát opředený tajemnem a mystikou. Kdo další ještě tají svůj hřích a skrývá se za masku přetvářky? Přistoupí Petr na riskantní operaci, u níž je výsledek nejistý?
Temný Kraj (5,6) Hříšníci: Profil vraha

Závěr případu s názvem Hříšníci nepropásněte již tuto neděli 19. 5. ve 20.15 na Primě v seriálu TEMNÝ KRAJ. Našli jste v něm podobnost s případem některého ze skutečných vrahů? Přečtěte si o něm více v našem speciálu zaměřeném na sériové vrahy

Petr Kraj je spolu s kolegy z oddělení vražd a s policisty z okresního oddělení na stopě maskovanému pachateli sériových vražd. I přes svůj vážný zdravotní stav a nemilosrdně utíkající čas má Petr kupodivu po dlouhé době pocit, že začal konečně naplno žít.

Podívejte se na ukázku z dílu již nyní

TEMNÝ KRAJ (6) - upoutávka
TEMNÝ KRAJ (6) - upoutávka

Pátrání po vrahovi a jeho zdánlivě nesouvisející výběr obětí kriminalisty ho zavádí ke starému případu hudebníka, kdysi souzeného za vraždu. Vyšetřování postupně odhaluje, jak tenká hranice může být mezi vírou a zvrhlým fanatismem podníceným labilní psychikou a zhrzeným nepochopením. Policisté si sestavují profil vrah, a to za pomoci policejního psychologa Kryštofa Steinera.

Temný Kraj (5,6) Hříšníci: Profil vraha
Temný Kraj (5,6) Hříšníci: Profil vraha

TEMNÝ KRAJ a vše o oblíbeném seriálu sledujte online.

Kdo je skutečně vrahem zjistíta již v neděli 19. 5. ve 20.15 v dalším díle seriálu TEMNÝ KRAJ.

 
Za vraždu a žhářství odsouzený Varg Vikernes

Hořící kostely a vraždy – odvrácená tvář black metalu

reklama