Podařená scéna: Machr z kraje přijel do Prahy! Tak bacha

Že je Vojta Coufal (Jan Teplý) sebevědomý, horlivý a ambiciózní, bylo jasné už před jedenácti díly seriálu Temný Kraj. Před týdnem zavítal v rámci šetření případu do Prahy a rovnou na policejní ředitelství. A moc pěkně se tam uvedl! Koukněte se na vtipnou scénu v úvodu.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Temný Kraj (11) Zjevení - Machr z okresu

reklama

Postava namachrovaného kriminalisty okresního oddělení policie, který touží po povýšení a prestižním místě v Praze, se scenáristkám povedla. 

Jejich Vojta Coufal je pro svou práci naprosto zapálený. Venkov je mu ale malý a touží po uznání a respektu ve městě. Stále má pocit, že je ho na vesnici škoda a ztrácí tady svůj drahocenný čas.

Své zájmy staví sobecky vždy na první místo. Obtížně přiznává chyby, je vztahovačný, urážlivý a ješitný. Do vyšetřování se vrhá po hlavě, prahne po dobrodružství v terénu a po zajímavých případech. Svobodný a bez závazků, oblíbený u žen, čehož i rád využívá. Bydlí se svou sestrou veterinářkou v domě po rodičích. Co bude dál, i kdo je ten šílený řezník, běsnící v kraji, uvidíte v posledním dílu seriálu Temný Kraj v neděli ve 20.15 na Primě. Nezapomeňte se dívat.

Do té doby si můžete také kdykoliv přehrát na Prima PLAY všechny odvysílané epizody.

 

Masopustní veselice je v plném proudu.

Pusťte si předposlední díl Kraje na Prima PLAY. Zjevil se krvavý řezník

Neurochirurg léčí pacienta po svém.

Petr Kraj stmelil manželství své Terezy? Přejete si takový konec?

Zatímco Kraj buduje Egonovi boudu, na dveře klepou příslušníci armády...

Petr se rozloučil s Egonem. Zatím nejdojemnější scéna z Temného Kraje!

 

(schneidy)

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!