Předvánoční překvapení Marie Kořenové

Jednou z nových postav seriálu TEMNÝ KRAJ je Marie Kořenová, manželka šéfa krajské policie Rosti Kořena. Na rozdíl od arogantního, přezíravého a povýšeného Rosti je Marie jeho pravý opak. Je trpělivá, chápavá, doslova všeobjímající. Právě ona se ale dočká v dalším díle seriálu TEMNÝ KRAJ nemilého překvapení.
TEMNÝ KRAJ II: Marie Kořenová
TEMNÝ KRAJ II: Marie Kořenová
achiv FTV Prima

TEMNÝ KRAJ pokračuje dalším případem. Tentokrát se vše odehrává v době adventu. Šílený vrah v masce čerta vystřílí část jedné rodiny. Rosťa Kořen případ přehrává na Petra Kraje. A zdá se, že se nudit Rosťa nebude ani v soukromí. Co má ve skutečnosti s Naďou Hamplovou? Ví o něm jeho nejbližší opravdu vše, jeho ženu Marii nevyjímaje?

Temný kraj II (5) - upoutávka
Temný kraj II (5) - upoutávka

Marie Kořenová je prototyp ideální manželky. Právě na ni určitě platí tvrzení, že za každým úspěšným mužem stojí ta správná žena. Marie je vlastně dokonalý servisman. Obětavě se stará o rodinu, kterou kromě Rosti tvoří ještě jejich syn Patrik, kterému říkají Junior. Stojí vždy v pozadí, trpělivě snáší výlevy svého muže. Je náležitě reprezentativní. I ona má ale svá skrytá tajemství. Co ji například spojuje s Petrem Krajem?

Po letech se díky Temnému Kraji potkali před kamerou Markéta Hrubešová a Lukáš Vaculík
Autor: archiv FTV Prima Po letech se díky Temnému Kraji potkali před kamerou Markéta Hrubešová a Lukáš Vaculík

Marie je svému manželovi oddaná. Rozhodla se, že bude vytvářet dokonalé zázemí tak, aby Rosťa mohl budovat kariéru. Role mají zdá se opravdu rozdělené, Marie působí, že je absolutně spokojená.  Marii hraje Markéta Hrubešová. Jak svoji roli vidí přímo ona a jaké bylo celé natáčení?

"Jsme taková rozvětvená rodina," říká o Marii Markéta Hrubešová

Temný Kraj II: Rozhovor Markéta Hrubešová
Temný Kraj II: Rozhovor Markéta Hrubešová

Je tomu tak do momentu, než najde v kapse svého manžela lístky na adventní koncert. Doba Vánoc je emotivní a jsou určitě dárky, které milující žena od svého protějšku nechce. Podívejte se sami na ukázku. Nemalou roli v celé situaci hraje Naďa Hamplová!

Šéf mne vzal sebou

Temný kraj II (5): Šéf mě vzal s sebou
Temný kraj II (5): Šéf mě vzal s sebou

Další díl seriálu TEMNÝ KRAJ uvidíte již v sobotu 28. 9. ve 20.15.

reklama