Případ Hříšníci a další díly z Temného Kraje jsou nyní online na Prima PLAY

V oblíbeném krimiseriálu Temný Kraj se v neděli uzavřelo vyšetřování dalšího případu. Pusťte si ho kdykoliv celý na webu Prima PLAY hned v úvodu.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

TEMNÝ KRAJ (6) Hříšníci 2/2

reklama

Našli jste i v tomto případu podobnost s případem některého ze skutečných vrahů? Přečtěte si o vraždících vyznavačích Satana v článku níže. Ostatní pravdivé příběhy najdete v našem speciálu zaměřeném na sériové vrahy

O co šlo v nedělní epizodě Temného Kraje?

Petr Kraj je spolu s kolegy z oddělení vražd a s policisty z okresního oddělení na stopě maskovanému pachateli sériových vražd.

I přes svůj vážný zdravotní stav a nemilosrdně utíkající čas má Petr kupodivu po dlouhé době pocit, že začal konečně naplno žít.

Pátrání po vrahovi a jeho zdánlivě nesouvisející výběr obětí kriminalisty zavádí ke starému případu hudebníka, kdysi souzeného za vraždu.

Vyšetřování postupně odhaluje, jak tenká hranice může být mezi vírou a zvrhlým fanatismem podníceným labilní psychikou a zhrzeným nepochopením.

Další případ nepropásněte zase v neděli ve 20.15 na Primě v seriálu Temný Kraj.

 

Za vraždu a žhářství odsouzený Varg Vikernes

Hořící kostely a vraždy – odvrácená tvář black metalu

 

Tady je skutečný případ sériových vrahů manželů Stodolových. Podobný je druhému uzavřenému případu z Temného Kraje – Loupežníci. Ten je teď online TADY.

Vražda v koupelně

Sérioví vrazi: Stodolovi – vraždící manželský pár a fušerské vyšetřování

Tento vrah inspiroval autorky seriálu k napsání odvysílaného prvního případu – Čarodějnice, který si celý můžete pustit online na Prima PLAY ZDE.

 

Trest smrti pověšením

Sérioví vrazi: Svatoslav Štěpánek – maminčin mazánek, který nenáviděl ženy

MVDr.Tereza Coufalová (Tereza Kostková): Majitelka venkovské veterinární ambulance. Emancipovaná, sebevědomá a soběstačná mladá žena.

VIDEO: Co Tereza Kostková prozrazuje o vývoji role veterinářky v Temném Kraji?

 

(schneidy)

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!