Příprava na nedělní KRAJ: Shrnutí 1. části případu vražd důchodců a typologie vraha

Otevřené pátrání po sériovém vrahovi důvěřivých důchodců se v neděli uzavře. Už jste mohli hlasovat v anketě, který z momentálně podezřelých by mohl být tou zabijáckou zrůdou. Teď pro vás máme hned v úvodu další VIDEOvodítko, a to typologii vraha od policejního psychologa. V předpremiéře!
Instalatér Jenda s maminkou.
Instalatér Jenda s maminkou.
archiv FTV Prima

reklama

Vyšetřování sériových vražd seniorů v kraji je doposud pořádně složité.

Prvně museli kriminalisté na popud zkušenějšího kolegy přehodnotit závěry starších a již uzavřených případů. Petr Kraj měl hned jasno, že nešlo o náhodná úmrtí.

Momentální stopy vedou k několika podezřelým. Aby se vám lépe odhadovalo, podívejte se také na videu níže, na souhrn toho, co se v 1. části Loupežníků událo. Je to někdo z nich?

Další nápověda

Rovněž v epizodě Loupežníci můžete najít podobnost s případem některého ze skutečných sériových vrahů. Tady o nich máme celý obsáhlý speciál, který vám může posloužit i jako nápověda.

Stalo se v 1. části:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Temný Kraj (3,4): Stalo se v 1. části

 

 

Přinášejí ještě kominíci štěstí?

Loupežníci na Primě PLAY: Pusťte si 1. část druhého případu seriálu Temný Kraj

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!