Probudí se Petr Kraj ještě? Zázrak nikdo nesliboval!

S Petrem Krajem jsme se v uplynulém díle rozloučili tím, že zůstal ležet v nemocnici po operaci mozku v kómatu. Žádný z lékařů si momentálně není jistý, zda se z něho probere. A když, tak jak moc bude jeho operovaný mozek fungovat.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

TEMNÝ KRAJ - upoutávka

reklama

Jak se říká, osudu neutečeš. A přesně to platí i v případě hlavního hrdiny seriálu Temný Kraj, sympaťáka Petra Kraje. Pusťte si, co o pokračování napínavého příběhu napovídá upoutávka hned v úvodu. Jedno je jisté: Co má začátek, má i svůj konec!

Další osudy Petra Kraje, ale i věrného psa Egona a veterinářky Terezy, která má k dvojici osamělých "chlapů" určitě dost blízko, sledujte už tuto neděli, kdy se ve Břehu zároveň začne vyšetřovat nový případ. Temný Kraj začíná ve 20.15 na Primě! Do té doby si můžete také kdykoliv přehrát na Prima PLAY desítku odvysílaných epizod.

 

Zatímco Kraj buduje Egonovi boudu, na dveře klepou příslušníci armády...

Petr se rozloučil s Egonem. Zatím nejdojemnější scéna z Temného Kraje!

Egon patří armádě.

VIDEO: Sotva našel nového kamaráda do deště, už má o něho přijít. Vrátili byste ňufíka Egona armádě?

 

Terezin manžel, vyhlášený lékař, se vrací domů. Co na to Tereza?

Ironie osudu. Krajovi má zachránit život muž, kterému přebral ženu?

(schneidy)

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!