První role Kristýny Leichtové po porodu: Obět vraha v TEMNÉM KRAJI

Viděli jste v sobotním dílu seriálu. Pro herečku Kristýnu Leichtovou bylo účinkování v TEMNÉM KRAJI první rolí po porodu dcery Dorotky. Autorky seriálu Kateřina a Jitka Bártů ji obsadily do role neatraktivní „kancelářské myši“, která neskončí zrovna šťastně.
Role neatraktivní „kancelářské myši“ byla pro Kristýnu Leichtovou první po porodu.
Role neatraktivní „kancelářské myši“ byla pro Kristýnu Leichtovou první po porodu.
FTV Prima/ Temný kraj

reklama

V Temném kraji se v sobotu večer uzavřel další kriminální případ. Ve vaně se objevilo tělo, jenže o koupání tu zřejmě nešlo. Cyril Novák, který pracuje v jedné firmě, zamotal hlavu policistům i Petru Krajovi. Když se o jeho smrti dozví Wébrová v podání Kristýny Leichtové (připomeňte si herečku online v seriálu Cesty domů, kde hrála por. Mgr. Terezu Slukovou), do smíchu jí rozhodně nebylo, i když tvrdí, že se moc neznají. „Hraji tlustou Wébrovou – je to úřednice, která má ráda sladké, a víc asi prozrazovat nemůžu,“ naznačuje svoji úlohu v seriálu herečka, která tentokrát nedostala roli sexy dračice, jak tomu u ní bývá zvykem. 

Kristýna Leichtová v roli oběti vraha v Temném kraji 4
Autor: FTV Prima/ Temný kraj Kristýna Leichtová v roli oběti vraha v Temném kraji 4

„Je to taková šedá myš, ale nic není černobílé. Je dobře, že jsem dostala zase něco jiného. Navíc to bylo od porodu poprvé, co jsem něco točila, a tak jsem byla ráda, že to není moje klasická postava. Je to takový trénink, abych asi nezlenivěla a dělala taky něco jiného,“ uvažuje se smíchem Kristýna, která strávila na place jen několik dní.

Seriál TEMNÝ KRAJ můžete celý sledovat také online.

Role mrtvoly má herec plné vlasy i zuby

„Naštěstí těch dnů nebylo tolik, takže se to dalo zvládnout v pohodě,“ prozrazuje novopečená maminka, která si poprvé střihla i roli mrtvoly. Tak totiž její postava skončí, nicméně bude to sladká smrt, jelikož si stihla před mordem užít pořádný kus polárkového dortu.

Kristýna Leichtová v roli oběti vraha v Temném kraji 7
Autor: FTV Prima/ Temný kraj Kristýna Leichtová v roli oběti vraha v Temném kraji 7

„No, dalo by se možná předpokládat, že je v pohodě, když na herce připadne role mrtvoly. Že si člověk jen lehne na podlahu. Jenže bohužel mrtvoly většinou zůstanou v poloze, která není příjemná, takže člověk musí mít zkroucenou hlavu, nohu, ruce a všude má kolem sebe spousty krve, která zrovna také není moc fajn. Nakonec toho má člověk plné vlasy i zuby. Takže moc jsem si to užila,“ uzavírá Kristýna Leichtová své povídání.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Temný kraj II (12): Profil pachatele

Dívejte se na další premiérový díl krimiseriálu Temný kraj v sobotu 23. 11. ve 20.15 na Primě, nebo si ho pusťte už nyní v předpremiéře online:

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!