Pusťte si celý případ Čarodějnice z Kraje na Primě PLAY a poznejte skutečného vraha

Dvoudílný případ Čarodějnice se v neděli uzavřel. Petr Kraj (Lukáš Vaculík) spolu s trojicí nových kolegů našli mezi zaměstnanci distribuční firmy dobře ukrytého sériového vraha. Ke zločinům ho vedla jeho vyšinutá nenávist k ženám. Sledujte nyní celý případ na Primě PLAY hned v úvodu.
Temný kraj. Kriminální minisérie z českého venkova začíná každou neděli ve 20.15 na Primě.
Temný kraj. Kriminální minisérie z českého venkova začíná každou neděli ve 20.15 na Primě.
archiv FTV Prima

reklama

O co šlo ve 2. části nového českého krimi seriálu Temný Kraj ? Zkušený pražský kriminalista Petr Kraj narazil ve svém zdravotním volnu na malebném venkově na sériové vraždy žen připomínající strašidelnou pověst o čarodějnici.

Práce ho propojila s trojicí kolegů z okresního oddělení a jejich případy. Pátrání po pachateli je společně zavedlo do firmy, která distribuuje a opravuje automaty na kávu.

V neděli se také ukázalo, co se skrývá za Petrovým stále zhoršujícím se zdravotním stavem. S Petrem je to opravdu tak vážné, jak mu lékař naznačil již v prvním dílu. (Všechny odvysílané epizody Temného Kraje si nyní můžete přehrát na Primě PLAY)

Skutečný případ sériového vraha ze seriálového případu Čarodějnice 

Po uzavření případu vám nyní můžeme prozradit více i o skutečném případu sériového vraha, kterým se autorky při psaní případu Čarodějnice inspirovaly.

Ve skutečnosti vraždil Svatoslav Štěpánek. Byl nejmladší ze tří sourozenců a matka mu věnovala veškerou svou péči a lásku. Mazánek Sváťa, zahrnován veškerou mateřskou láskou, si při tom liboval v týrání a zabíjení zvířat. Ve volném čase chodil pozorovat hrobníka při práci.

V dětském kolektivu byl neoblíbený, v páté třídě vzal v afektu poprvé do ruky nůž a pobodal svého spolužáka. I když se nakonec vyučil zahradníkem, nikdy pořádně nepracoval. Více o Štěpánkovi si přečtěte v podrobném článku TADY.

Podívejte se na VIDEU, jak se role matky vraha ujala v seriálu herečka Naďa Konvalinková. 

 

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Temný Kraj (1,2) - Vrah z případu Čarodějnice

 

 

Temný kraj. Kriminální minisérie z českého venkova začíná každou neděli ve 20.15 na Primě.

VIDEO: Co se odehrálo v 1. části seriálu Temný Kraj? Připravte se na uzavření případu Čarodějnice

reklama

reklama