Pusťte si závěrečný díl seriálu Temný Kraj online

Utekl vám závěrečný díl oblíbeného sriálu Temný Kraj? Můžete si ho pustit hned v úvodu online! Koho čeká zářná budoucnost a čí cesta skončila v neděli večer smrtí? A jak dopadl Petr Kraj? To všechno se na konci ukázalo.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

TEMNÝ KRAJ (12) - upoutávka

reklama

Vše o seriálu, zajímavosti i fotogalerie najdete na stránkách o pořadu Temný Kraj. O co šlo v závěrečném případu Zjevení?

Kolegové Petra Kraje z pražské a okresní kriminálky pátrají po brutálním vrahovi, který vraždí řeznickým nářadím. Své oběti si čísluje a vybírá z řad bezpečnostních složek. Zatčením však řádění vraha nekončí. Zatímco vesnice si bezstarostně žije tradičními oslavami masopustu, jeho šílený plán počítá ještě s jednou obětí. Může ji ještě někdo zachránit, nebo je už pozdě?

Děsivé vraždy připomínají morbidní masopustní legendy a propojí vyšetřování na okrese s případem v Praze. Podívejte se už teď na scénu z dalšího dílu hned v úvodu.

Pachatel je připraven znovu zaútočit. Spadeno má na i policisty. V ohrožení je nejen Hamplová, ale i Petr. Kdo je zákeřný masopustní řezník? 

Všechny epizody svého oblíbeného seriálu Temný Kraj si nyní můžete kdykoliv přehrát na Prima PLAY

Sledujte také náš speciál, zaměřený na skutečné lidské zrůdy – sériové vrahy. Příběhy několika z nich se volně inspirovaly autorky seriálu.

 

Petr Kraj na nějaké pověry moc nedá. To jeho nový kolega Sláma vším tajemným žije. Sepisováním legend je jeho velkým koníčkem.

Předpremiéra: Petr Kraj opět v ohrožení. Teď nehrozí zhoubná nemoc

Coufal má pocit, že je ho na vesnici škoda a jen tady mrhá svým časem.

Podařená scéna: Machr z kraje přijel do Prahy! Tak bacha

 

 

 

 

Petr Kraj má po rozhodující operaci zhoubného nádoru na mozku.

Probudí se Petr Kraj ještě? Zázrak nikdo nesliboval!

Třetí fází chování sériového vraha je opanování, kdy vrazi buďto nečekaně udeří, nebo naopak plánují léčku či moment překvapení

Sedm fází sériové vraždy. Jak se liší sériový vrah od masového a proč vražedkyně unikají déle než vrazi?

Lukáš Vaculík: „Na natáčení seriálu jsem kývl, protože mě bavil scénář sester Bártů. Líbilo se mi, že v něm mají jednotlivé postavy svůj soukromý život – Petr Kraj samozřejmě také."

VIDEO: Fakt má Petr už zemřít? Sledujte Temný Kraj každou neděli ve 20.15 na Primě

 

(schneidy)

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!