Rosťa Kořen ztrácí půdu pod nohama. Naďa Hamplová se ale stáhnout nemíní.

Petr Kraj už je zase jako doma v Praze, kde už úřaduje jako nový šéf mordparty. Břeh ale neopustil, dál žije na faře. V Praze pokračuje ve vyšetřování dalších vražd –postupně se nalézají kusy lidských těl. Stopy vedou do astronomického ústavu.
Napětí mezi Naďou a Rosťo narůstá.
Napětí mezi Naďou a Rosťo narůstá.
archiv FTV Prima

Nový šéf mordparty Petr Kraj pracuje s kolegy v Praze na případě nalezených kusů lidských těl, který budí zájem senzacechtivých médií. Krvavá stopa po pohřešované investigativní novinářce, která pátrala na vlastní pěst, vede na pitevnu a také do astronomického ústavu.  Právě tam se čachruje s financemi na vědecký výzkum. Na venkově slídí kolem nádraží podivín s kozí bradkou a brutálně ubitá výpravčí není jeho poslední oběť. Do všeho se dál motá novinářka Sabina a Petru Krajovi někdy pěkně zatopí. Podívejte se na ukázku.

Temný kraj II (8) - upoutávka
Temný kraj II (8) - upoutávka

Na okresním oddělení vládne napětí a kdo má pod ušankou, tomu nikdy neujede vlak! Na faře se zjeví nečekaná dámská návštěva s démonem alkoholu v patách a opuštěný Egon se zatoulá. Vztahy mezi Rosťou a Naďou jsou čím dál napjatější. Rosťa ztrácí pevnou půdu pod nohama, začne Nadě nepokrytě vyhrožovat. Ta se ale přestává bát a dá to Rosťovi dost rázně najevo. Můžete se podívat exkluzivně již nyní!

Opovaž se ceknout!

Temný kraj II (8): Opovaž se ceknout
Temný kraj II (8): Opovaž se ceknout

Další díl seriálu TEMNÝ KRAJ uvidíte již v sobotu 19. 10. ve 20.15.

reklama