TEMNÝ KRAJ II: Rybník vydá své děsivé tajemství již dnes večer!

Další případy seriálu TEMNÝ KRAJ se rozbíhají. Petr Kraj se vrací a spolu s ním i ostatní policisté v čele s Naďou Hamplovou. Sledujte Primu v sobotu 31. 8. ve 20.15.
TEMNÝ KRAJ II: Rybník vydal své děsivé tajemství
TEMNÝ KRAJ II: Rybník vydal své děsivé tajemství
archiv FTV Prima

Okresní policejní stanice vedená Naďou Hamplovou přišla o jednoho člena – Vojtu Coufala, který povýšil. Odešel na vraždy do Prahy. Naďa zůstala na oddělení s Pepou Slámou. Personální vítr ale fouká i v Praze.  Odborník na sériové vraždy Petr Kraj a jeho pes Egon se natrvalo zabydleli na malebné faře v Břehu, a tak Petra lanaření do Prahy na místo šéfa mordpart zaskočí. Navíc začal vyšetřovat nový případ, ke kterému na venkově došlo. Rybník vydal své děsivé tajemství – auto bez řidiče. Najde se i mrtvola muže svázaného do kozelce. A nebude to mrtvola jediná. Kde se vrah skrývá? Stopy vedou na venkov do mlýna, kde podle legendy žije krvelačný hastrman, a jehož majitel se pohřešuje.

Nenechte si ujít ukázku z premiérového dílu!

Temný kraj II (1) - upoutávka
Temný kraj II (1) - upoutávka

Na Petra je zároveň vyvíjený tlak ze strany krajského vyšetřovatele Blahouta v souvislosti s případem vraždy, kde právě on figuroval jako svědek. Na scénu vstupuje ambiciózní krajský policejní ředitel Rosťa Kořen, kterého Petr zná z minulosti, jak se rychle ukazuje. A rozhodně nejde o žádného mírumilovného beránka, jak můžete vidět již nyní ve videu.

Se mnou to sekne!

TEMNÝ KRAJ: Až to se mnou sekne
TEMNÝ KRAJ: Až to se mnou sekne

Nové případy seriálu TEMNÝ KRAJ se začnou na Primě vyšetřovat v sobotu 31. 8. ve 20.15!

I v případech II. série najdete podobnost s případem některého ze skutečných vrahů. Sledujte také náš speciál zaměřený na lidské zrůdy a sériové vrahy a dozvíte se více. 

reklama