Temný kraj pokračuje: Rosťa Kořen si koleduje o pořádný malér

Vraždy opředené keltskou historií zaměstnávají tým Petra Kraje čím dál víc. Chlapci z kriminálky mají další výjezd. Tentokrát směřují k dvojnásobné vraždě u keltského kříže opředeného pověstmi. A Rosťa Kořen se začíná zaplétat do vlastních lží.
Rosťu Kořena a Naďu Hamplovou evidentně něco spojuje
Rosťu Kořena a Naďu Hamplovou evidentně něco spojuje
archiv FTV Prima

Vyšetřování v seriálu Temný kraj vede kriminalisty do psychiatrické léčebny, tlak psychopatů se stále stupňuje a k podezřelému léčiteli vede cesta skrze tajemné runy.

Petrova nová parťačka Naďa Hamplová v případu Ulricha tuší zradu. Přání se nikdy neplní tak, jak chceme, a svou šílenou hru rozehrává i zločinec Justl, který ví, kdo jsou hledaní vrazi. O čí život si střihnou bezcitní pachatelé a co skrývá tajemný notýsek?

Podívejte se na televizní upoutávku:

Temný kraj II (10) - upoutávka
Temný kraj II (10) - upoutávka

Rosťa Kořen začíná mít další velký problém. Obyčejná otrava jídlem může totiž odhalit víc než jen další nevěru. Podezřívavá začíná být nejen jeho jinak velmi tolerantní žena Marie. Červíček pochybnosti začíná vrtat hlavou i Pepovi Slámovi. 

Podívejte se na exkluzivní ukázku toho, že Rosťa opravdu věrný být neumí. Už mu asi tak blbě není:

Temný kraj II (10): Už mu asi tak blbě není
Temný kraj II (10): Už mu asi tak blbě není

Dívejte se na uzavření dalšího detektivního případu v seriálu Temný kraj v sobotu 2. 11. ve 20.15 na Primě, nebo si ho pusťte už nyní v předpremiéře online:

reklama