Užijte si online! Sledujte nejlepší krimiseriály na iPrima.cz

Přehrajte si nejlepší české kriminální seriály z produkce televize Prima a několik oblíbených ze zahraničí ONLINE! V našem archivu na iPrima.cz pro vás máme například komplet Temný Kraj, Mordportu, Kapitána Exnera nebo třeba Sběratele kostí a Komisaře Rexe! Tato možnost je časově omezena.
Temný Kraj primary image
Temný Kraj primary image

reklama

Bojují proti lidem, kteří porušují zákon, a někdy i sami se sebou. Takoví jsou hrdinové moderních kriminálních příběhů nejen v Čechách, ale po celém světě.

Žánr kriminálky je stále populárnější, prochází v posledních letech obrodou a neustále se zlepšuje. Proto se podívejte na ty nejlepší krimiseriály, které jste na primáckých televizních obrazovkách mohli vidět v premiéře.

1) Temný Kraj

TEMNÝ KRAJ
TEMNÝ KRAJ

Odborník na sériové vraždy Petr Kraj se ve svém zdravotním volnu na malebném venkově dostává společně s nalezeným psem a nezkušenou trojicí okresních policajtů k vyšetřování šesti případů sériových vražd, ve kterých ožívá stejně temné zlo jako ze starých pověstí a strašidelných legend.

PODÍVEJTE SE HNED NA VŠECHNY EPIZODY KRIMISERIÁLU TEMNÝ KRAJ

2) Kapitán Exner

Zjistí Exner pravdu?
Zjistí Exner pravdu?

Kapitán Exner je jednou z nejznámějších postav české detektivkářské školy. Uhlazený bonviván a lamač dívčích srdcí se vždy vymykal představě běžného kriminalisty, a to nejen v minulém režimu, kde šokoval svým veteránem-kabrioletem a kanárkově žlutým oblekem, ale také nahlíženo dnešní detektivkářskou optikou. Své případy řeší jaksi mimochodem, během svádění žen a dívek, nezřídka o mnoho mladších, než je on sám. Avšak nejen proto jsou Erbenovy romány čtenářsky mimořádně oblíbené.

VYCHUTNEJTE SI VŠECHNY DÍLY SERIÁLU KAPITÁN EXNER ONLINE

3) Mordparta II

Mordparta II - Jiří Bartoška a Vojta Kotek
Mordparta II - Jiří Bartoška a Vojta Kotek

První sérii Mordparty můžete sledovat v repríze každé úterý po 22. hodině na Primě. Mordparta se zabývá příběhem čtyř detektivů, kteří neřeší pouze kriminální případy, ale i svoje vlastní lidské osudy. V hlavních rolích uvidíte Jiřího Bartošku, Vojtu Kotka, Markétu Plánkovou a Pavla Baťka.

I VŠECHNY DÍLY KRIMI MORDPARTA MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

4) V.I.P. vraždy

POŘAD. V.I.P. vraždy primary image
POŘAD. V.I.P. vraždy primary image

Seriál s vtipem a lehkou nadsázkou propojuje svět zločinu s prostředím VIP osobností.

Úspěšná autorka krimirománů Klaudie Wolfová si u policie sbírá materiály na svou novou knihu a u toho se nesmírně ráda plete do vyšetřování v terénu, mluví do případů a nabízí své bláznivé teorie. Na starost ji dostane nejmladší z týmu kriminalistů, vrchní komisař oddělení vražd detektiv Tomáš Beran, který jen marně doufá, že se jí co nejdřív zbaví, protože má svých problémů dost a hrozí mu vyhazov.

Každý díl přináší jeden ucelený příběh a odehrává se na různých a mnohdy velmi atraktivních místech, divák také postupně odkrývá pozadí případu, který se prolíná všemi díly.

ONLINE MŮŽETE SLEDOVAT OBĚ SEZONY KRIMISERIÁLU V.I.P. VRAŽDY

5) Sběratelé kostí

Sběratelé kostí
Sběratelé kostí

Seriál vypráví o vyšetřování zločinů, při kterých nelze identifikovat totožnost obětí jinak než analýzou kostí a zbylé tkáně. Dr. Brennanová se svým týmem z Jeffersonova institutu provádí medicínská ohledání a při reálném pátrání po zločincích jí pomáhá zvláštní agent FBI Seeley Booth.

Hlavní seriálová postava dr. Temperance Brennanová je pojmenována po hrdince knih spisovatelky Kathy Reichs, forenzní antropoložce. Televizní verze postavy je však napsaná spíše podle Kathy samotné. Podívejte se!

ONLINE JE K PŘEHRÁNÍ NĚKOLIK ŘAD KRIMISERIÁLU SBĚRATELÉ KOSTÍ

6) Komisař Rex

Komisař Rex V (12) - Teror po telefonu
Komisař Rex V (12) - Teror po telefonu

Jeden z nejslavnějších a nejoblíbenějších krimiseriálů vůbec. Jeden z nejslavnějších psů světa a patrně nejznámější německý ovčák. To je čtyřnohý komisař Rex, jehož v několika sériích ztvárnilo hned několik psích hrdinů. Původně rakouský detektivní seriál rakouské televize o kriminalistických případech oddělení vražd vídeňské policie a v první řadě o jejich mimořádném policejním psovi (německém ovčákovi) Rexovi, natáčený od roku 1994.

PUSŤTE SI ONLINE CELOU OSMOU SÉRII KRIMI KOMISAŘ REX

reklama

reklama