V neděli se otevře druhý případ seriálu Temný Kraj. Venkovem táhnou loupežníci

V seriálu Temný Kraj se v neděli večer otevře druhý dvoudílný případ. Nezapomeňte se dívat, ať vám neunikne žádná stopa. I tentokrát v seriálu najdete podobnost s případem některého ze skutečných vrahů. Krajem se potulují "loupežníci" a některý z nich zanechává po sobě mrtvé seniory.
Kraj má na vraždy nos a bohaté zkušenosti.
Kraj má na vraždy nos a bohaté zkušenosti.
archiv FTV Prima

reklama

Zkušený kriminalista a odborník na sériové vraždy Petr Kraj se zabydluje v malé obci Břeh na staré faře po strýci. Momentálně ho zaměstnává shánění řemeslníků a opravy na zchátralém domě, o který se léta nikdo nestaral.

Během  toho se dozvídá o případech podivných úmrtí důchodců. Nějak moc sebevražd a nehod na jedno místo.

Nevěřte na náhody!

Se svými pochybnostmi se Kraj obrátí na kriminalisty místního oddělení a upozorní je, že se tady spíš jedná o vraždy.

Po okolí se pohybuje hned několik možných podezřelých a zdá se, že doby, kdy na venkově přepadávali a kradli loupežníci, jak o tom mluví místní pověsti, ještě neskončily. Jen dnes vystupují jako prodejci levných energií, samozvaní kontroloři a jim podobní.

Zvládnou detektivové napravit zásadní chyby ve starých případech a zároveň zastavit pachatele, aby nedocházelo k dalším vraždám?

Petr Kraj už také zná svojí diagnózu. Podaří se mu jí utajit před kolegy?

Nepropásněte začátek druhého případu seriálu Temný Kraj v neděli ve 20.15 na Primě. I tentokrát v něm najdete podobnost s případem některého ze skutečných vrahů. Sledujte stránky o pořadu a dozvíte se více. 

Skutečný příběh sériových vražd uvidíte hned po nedělním Temném Kraji v pořadu Očima Josefa Klímy. Na jaký případ se reportéři zaměřili, se podívejte v upoutávce.

Pusťte si v předpremiéře:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Předpremiéra - Temný Kraj (3,4): Sebevražda nebo vražda?

Tento vrah inspiroval autorky seriálu k napsání odvysílaného prvního případu - Čarodějnice, který si celý můžete pustit online na Primě PLAY ZDE.

 

Trest smrti pověšením

Sérioví vrazi: Svatoslav Štěpánek – maminčin mazánek, který nenáviděl ženy

MVDr.Tereza Coufalová (Tereza Kostková): Majitelka venkovské veterinární ambulance. Emancipovaná, sebevědomá a soběstačná mladá žena.

VIDEO: Co Tereza Kostková prozrazuje o vývoji role veterinářky v Temném Kraji?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!