V TEMNÉM KRAJI řádí démon s bradkou

Petr Kraj nastupuje v Praze jako nový šéf mordparty. Jeho první případ budí zájem médií, klid ale nebude mít Petr ani doma. I tady se otevírá případ, u kterého se chtě nechtě potká s Rosťou Kořenem.
Petr Kraj se stává novým šéfem mordparty.
Petr Kraj se stává novým šéfem mordparty.
archiv FTV Prima

S pražskými kolegy pracuje Petr na případu nalezených kusů lidských těl. Žádná z nalezených končetin nepochází ze stejného těla, což výrazně komplikuje vyšetřování. Na okresním oddělení zatím řeší brutálně zavražděnou výpravčí a kolem slídí podivín s kozí bradkou. Stane se jeho další obětí investigativní novinářka, která přijíždí vyřešit zmizení své kolegyně? Krvavá stopa vede do astronomického ústavu, kde se podivně manipuluje s financemi na výzkum. Podívejte se na ukázku z porady Petrova týmu.

Kdo se mstí?

Temný kraj II (7): Kdo se mstí Petrovi
Temný kraj II (7): Kdo se mstí Petrovi

Na venkově vládne napětí. Nedořešený případ Ulricha stále pronásleduje Petra i Naďu a jejího otce. Kdo se koho snaží chránit? Křivda je sice napravena, ale pravda stále čeká na odhalení. Pepa musí bojovat s ambicemi své manželky a na faře se zjeví nečekaná dámská návštěva, která příliš nepotěší Terezu. Aby toho nebylo málo, opuštěný Egon se zatoulá.

Přinášíme vám ukázku z nového dílu

Temný kraj II (7) - upoutávka
Temný kraj II (7) - upoutávka

Další díl seriálu TEMNÝ KRAJ uvidíte již v sobotu 12. 10. ve 20.15.

reklama