VIDEO: Co Tereza Kostková prozrazuje o vývoji role veterinářky v Temném Kraji?

Po prvních dílech Temného Kraje je patrné, že role veterinářky Coufalové (Tereza Kostková) bude mít v seriálu svůj vývoj. Může se stát obětí sériového vraha, zpovědnicí Petra Kraje v těžkých chvílích, podle někoho ale také jeho přítelkyní. Nic není nemožné. Pusťte si, co o ní prozradila sama herečka
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Temný Kraj - Rozhovor s Terezou Kostkovou

reklama

V rozhovoru na videu v úvodu také Tereza Kostková odkrývá svůj vztah k detektivnímu žánru. Co odhadujete, je jí blízký?

Když se zaměříte na mladou veterinářku Terezu Coufalovou z Kraje, je jasné, že jde o ženu s nějakým tajemstvím. Je pohledná, příjemná, emancipovaná, má vztah ke zvířatům, a je vidět, že na venkově žije ráda. Proč je ale sama? 

Krimi seriál Temný Kraj vysíláme každou neděli ve 20.15 na Primě

Zatímco ona bydlí a pracuje na venkově, její manžel dělá kariéru jako lékař v zahraničí. Tereza pravidelně sportuje, žije zdravě a snaží se vést obyčejný, ale hodnotný život bez přetvářky a honby za majetkem a kariérou.

Důvody, proč tomu tak je, jsou podobné těm hlavního hrdiny Petra Kraje (Lukáš Vaculík). I když ona je na rozdíl od něho zcela zdravá.

Žádné setkání není náhodné

„Ona je bytost, která v budoucnu bude moci být spřízněnou duší hlavního hrdiny pro nějaké své tajemství. Jejich cesty se svedou dohromady a my budeme sledovat příběh, kde žádné setkání není náhodné. Jak se ukáže, tohle bude pro hlavního hrdinu velmi důležité,“ naznačuje k vývoji své postavy sympatická herečka a vy si budete muset na pointu počkat v dalších dílech seriálu Temný Kraj. Celý 1. případ a jeho vyšetřování si už můžete pustit online na Primě PLAY.

A ZDE si můžete přečíst příběh sériového vraha Štěpánka, kterým se inspirovaly autorky seriálu Temný Kraj v 1. dvoudílném případu – Čarodějnice. Dalšího vám odhalíme až po odvysílání nového případu. Sledujte web o pořadu.

A ještě podrbat na bříšku a jde se domů. Je vidět, že oběma "klukům" se pozornost Terezy moc líbí:-)

VIDEO: Extra záběry ze zákulisí focení postav Temného kraje

 

Nejděsivější čeští sérioví vrazi.

VIDEO: Tohle je 5 nejhrůznějších českých sériových vrahů! Jsou mezi nimi kanibalové i...

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!