Závěr seriálu Temný Kraj. Kdo ho přežije?

Pátrání po posledním seriálovém vrahovi ukazuje, že se chystá z pomsty zabít tolik lidí, kolik let si odseděl ve vězení, a čas nemilosrdně běží. Koho čeká zářná budoucnost a čí cesta skončí smrtí? Jak dopadne Petr Kraj? Existuje dokonalá vražda?
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Temný Kraj (11/12) - Viděli jste v 1. části

reklama

Jak si můžete připomenout na videu hned v úvodu - v sestřihu nejdůležitějších momentů z 1. části případu - kolegové Petra Kraje z pražské a okresní kriminálky pátrají po brutálním vrahovi, který vraždí řeznickým nářadím. Své oběti si čísluje a vybírá z řad bezpečnostních složek. Zatčením však řádění vraha nekončí. Zatímco vesnice si bezstarostně žije tradičními oslavami masopustu, jeho šílený plán počítá ještě s jednou obětí. Může ji ještě někdo zachránit, nebo je už pozdě?

To uvidíte v závěrečném dílu seriálu Temný Kraj v neděli ve 20.15 na Primě. 

Děsivé vraždy připomínají morbidní masopustní legendy a propojí vyšetřování na okrese s případem v Praze. Podívejte se už teď na scénu z dalšího dílu hned v úvodu.

Pachatel je připraven znovu zaútočit. Spadeno má na i policisty. V ohrožení je nejen Hamplová, ale i Petr. Kdo je zákeřný masopustní řezník? 

Sledujte také náš speciál, zaměřený na skutečné lidské zrůdy – sériové vrahy. Příběhy několika z nich se volně inspirovaly autorky seriálu.

Podívejte se už teď na předpremiérovou scénu:  

 

Petr Kraj na nějaké pověry moc nedá. To jeho nový kolega Sláma vším tajemným žije. Sepisováním legend je jeho velkým koníčkem.

Předpremiéra: Petr Kraj opět v ohrožení. Teď nehrozí zhoubná nemoc

Coufal má pocit, že je ho na vesnici škoda a jen tady mrhá svým časem.

Podařená scéna: Machr z kraje přijel do Prahy! Tak bacha

 

 

 

 

 

Petr Kraj má po rozhodující operaci zhoubného nádoru na mozku.

Probudí se Petr Kraj ještě? Zázrak nikdo nesliboval!

Třetí fází chování sériového vraha je opanování, kdy vrazi buďto nečekaně udeří, nebo naopak plánují léčku či moment překvapení

Sedm fází sériové vraždy. Jak se liší sériový vrah od masového a proč vražedkyně unikají déle než vrazi?

Lukáš Vaculík: „Na natáčení seriálu jsem kývl, protože mě bavil scénář sester Bártů. Líbilo se mi, že v něm mají jednotlivé postavy svůj soukromý život – Petr Kraj samozřejmě také."

VIDEO: Fakt má Petr už zemřít? Sledujte Temný Kraj každou neděli ve 20.15 na Primě

 

(schneidy)

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!