Jana Kratochvílová: Musíme vymyslet nové zázraky

Jana Kratochvílová je svérázná zpěvačka nejen svým projevem, ale i vzhledem. V neděli 23.11. od 21:35 bude hostem TGM: Talkshow Geni a Míši na Primě. Svérázné jsou i její odpovědi na otázky.
Jana Kratochvílová show TGM úplně ovládla...
Jana Kratochvílová show TGM úplně ovládla...
FTV Prima

reklama

Jaké jsou vaše dojmy z natáčení pořadu?

Úžasné. Oni (moderátoři) měli nádherné vibrace, krásné oči, byli to krásní nádherní spiriti, lidi byli taky skvělí, všechny bych je objala. Strašně rychle mi to uteklo. Ale čas je relativní, a když se bavíte, když vás baví život, ani nevnímáte, jak utíká.

Podle čeho jste si vybírala oblečení, které máte na sobě?

Vybrala jsem si ho asi za minutu. Bylo to tím, že mi miláček (bubeník Jiří Hrubeš – pozn.red.) zapomněl doma tašku s oblečením, které jsem si připravila. Až těsně před natáčením jsem zjistila, že tašku nemám. Tohle všechno jsem už měla na sobě, jen jsem si přes to oblékla ještě svobodně zednickou zástěrku, jako svobodná zednička. A dýku jsem si vzala, abych se někomu neklaněla, lidi by neměli zapomínat, že se nemají klanět a mají být svobodní.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Jana Kratochílová - pozvánka na TGM

 

Proč máte na hlavě helmu?

A proč vy máte na hlavě vlasy? Mně to dělá dobře. Já myslím, že jsem se s helmou už narodila. Včera na koncertě jsem měla motorkářskou helmu, jindy zase parašutistickou. Ať není nuda.

Nudíte se někdy?

Prosím, vás, kvůli tomu nejsme přece na planetě, abysme se nudili. Jsme tu, aby byla zábava, fór, pohoda. Nás většinou žádná media nepustí dovnitř, protože jim rušíme průměr. Prima je výjimka, proto se vám klaníme. Ale od toho tu jsme, abysme rušili průměry, aby celej průměr odjel někam na planetu Pluto, tam ať si průměrují, my ostatní jsme úžasní spiriti plní fantazie a nádhery a svobody. My jsme ještě světu neukázali, jak obrovskou energii všichni máme.

Odkud tu energii berete?

No ze sebe. Energie je nekonečná, jmenuje se život, spirit. Vy ji akorát nechte svobodně letět. Jakýmkoliv strachem, omezením nebo negativitou si energii ubíráte. Když vám někdo vynadá, ukradne vám energii. Když vás někdo obejme nebo řekne ´miluji tě´, tím vám energii daruje. Čím víc dáváme, tím víc jí máme. Ale spousta lidí je obalena negativitou, která jim energii blokuje. My všichni žijeme věčně, i když ne třeba na téhle planetě, jen si na to musíme vzpomenout. Tak nebuďme tak uzavření sami v sobě. Já se nezlobím, že nás zakazují, já si myslím, že musíme být tak dlouho nezávislí, až ten zastaralý systém sám odejde, protože neudrží tu novou energii. My všichni jsme začátek nového systému, musíme vymyslet nové obzory, nové hry, nové zázraky. A od toho tu jsme.

Ondřej Soukup a jeho rozmáchlá gestikulace

Ondřej Soukup: Skládám hudbu pro Anču a Pepíka

Kdo nakonec vyhrál hru Vlhká válka?

Daniel Landa: Chystám koncert pro 100 tisíc lidí

 

Atletka Zuzana Henjnová v pořadu TGM

Zuzana Hejnová: Závody jsou pro mě hlavně zábava

 

Druhým hostem byl podnikatel Radim Jančura

Radim Jančura: Jsem pracovitý a nerad prohrávám

 

Prvním hostem TGM byl Tomáš Verner

Tomáš Verner: Pořád žiju ve svých kufrech

Cyklista Leopold König mluvil o pádech z kola...

Leopold König: Z hokejisty cyklistou

Prvním hostem byl Michal Kulka...

Rozhovor s Michalem Kulkou, mistrem světa v koloběhu

Prvním hostem byl advokát Tomáš Sokol

Tomáš Sokol: Nestarej se o majetek a peníze druhých

Druhým hostem byl Michal Horáček...

Michal Horáček: Bez disciplíny se neobejdete

 

Janek Ledecký v pořadu TGM: Talkshow Geňi a Míši

VIDEO: Janek Ledecký: Přiznávám, že na anděly nevěřím

 

Ewa Farna v TGM

VIDEO: Rozhovor s Ewou Farnou před natáčením TGM!

 

A přišel také Adam Mišík...

VIDEO: Adam Mišík: Těším se do školy v Beverly Hills

 

Roman Šebrle v TGM trénoval roli moderátora

VIDEO: Roman Šebrle: "Na Geňu a Suchoše jsem si vzal golfovou hůl"

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!