Ornella Štiková přiznala: Chtěla bych, aby se Quentin znal s Kristiánem

Pro jednu to je věc naprosto nepředstavitelná, pro druhou téměř nesplnitelné přání. Gábina Partyšová se zapřísahala, že Kristián mladšího nevlastního brášku Quentina nikdy nepozná, Ornella by si to naopak moc přála. Co blondýnka, která dokázala svést Josefa Koktu, ještě prozradila?
Ornella Štiková s Quentinem
Ornella Štiková s Quentinem
facebook

reklama

Jak se cítíte, když se váš život tak často propírá v médiích?

Zprvu to byl šok, něco nového a nezvyklého, ale už to beru jako něco, co je skoro na denním pořádku. Když se o sobě něco dočtu, už to umím vypustit a neřešit to. Ale ze začátku jsem se občas i rozbrečela. Byla jsem naivní a s novináři mluvila hodně otevřeně. Mrzelo mě, když to pak použili, občas jsme se kvůli tomu dohadovali i s partnerem. Byla jsem těhotná, takže citlivá, a spousta věcí mě tenkrát rozbrečela.

Neplánujete ještě jednoho potomka?

Určitě ano, nechci, aby Quentin byl jedináček. Nechávám to plynout, ale musím přiznat, že bych nerada měla druhé dítě už teď, raději bych ještě chvíli počkala. My se sestrou jsme od sebe o tři a půl roku, což se mi zdá jako ideální rozdíl.

Vystudovala jste gymnázium, chcete ve studiu ještě pokračovat?

Mým snem je studovat DAMU. Nebo nějakou humanitní vysokou školu. Vždycky jsem se učila dobře a vystudovala jsem poměrně náročné gymnázium, takže studijní předpoklady určitě mám. Ale i s vysokou školou chci zatím počkat.

Jak vám změnilo život, když jste se stala mámou?

Nejdřív jsem si to až tak moc neuvědomovala, miminko mi dávalo docela zabrat, asi jako každé mámě. Krmila jsem ho, v noci k němu vstávala, moc se nevyspala. Teprve až po třech měsících, kdy Quentin začal spát celou noc, se mi ulevilo a já jsem si měla konečně čas uvědomit, jaký zázrak je, když se vám narodí dítě.

Připadáte si teď zodpovědnější, zkušenější, starší?

Určitě ano. Zestárla jsem, nebo se stala trochu usedlejší a konzervativnější nejen kvůli tomu, že jsem se stala mámou a vnímám všechno to nebezpečí kolem, ale i tím, že mám staršího a klidného partnera.

Vždycky jste chtěla mít klidného a staršího partnera?

Vždycky mě přitahovali spíš starší muži. S vrstevníky jsem si nikdy moc neměla co říct. Nevím proč. Můj partner je muž, kterému můžu říct úplně všechno, propovídali jsme vždycky hodiny a hodiny, ví si se vším rady, dokáže mi pomoct, uklidnit mě, v tom je jeho kouzlo.

Kdy jste se společně něčemu zasmáli?

Každý den se hodně smějeme, třeba když mi partner vypráví některé historky ze svého života.

V čem se naopak neshodnete?

Jedině v tom, že on nedokáže uklidit podle mých představ. Třeba když vaří, nedokáže vyleštit plotnu nebo digestoř, takže jsou na ní šmouhy.

Takže jste vysazená na pořádek?

To si nemyslím, jen mi vadí takovéhle drobnosti.

Máte v plánu seznámit Quentina s jeho starším bráškou Kristiánem? (Kristiána má Josef Kokta z předchozího vztahu s Gábinou Partyšovou)

Kromě Kristiána se Quentin zná se všemi staršími sourozenci a vychází spolu dobře. Chtěla bych, aby spolu komunikovali.

Další pikantnosti ze svého života Ornella prozradí u Geni a Míši v TGM dnes ve 21:30 na Primě!

Mohlo by vás zajímat:

... a pak si Leopold vyzkoušel lyžařský trenažér

Talkshow Geni a Míši: právo, bulvár a kolo – zajímavá kombinace

Ornella miluje makronky

Ornella Štiková: Proč si, proboha, dává makronky na bradavky?


Provokatérka Ornella Štiková v koupelně

Ornella zase zlobí! Neuvěříte, co dělala Štiková v koupelně

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!