Spadne vám brada: Hubený Geňa v trenkách hopsá v písku – VIDEO

Nelekněte se. Napřed do vypadá na idylickou pinkanou s volejbalovým míčem mezi Michalem Suchánkem a Ondrou Sokolem. Jenže pak dojde k šokujícímu momentu, během kterého se vynoří Geňa v trenkách a VIDEO získá nečený říz.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Style - Volejbal TGM

reklama

Geňa musel shodit přes dvacet kilo. Nijak zvlášť se o tom bavit nechce, prý je za vším nový životní styl po boku nové přítelkyně:-)

Nebo taky nový projekt!

Talk show TGM – Talkshow Geni a Míši začíná na Primě v neděli 31. srpna – Dívejte se od 21:30 hodin. A režíruje to Ondra Sokol!

Talk show 21. století, ve které Michal Suchánek a Richard Genzer přicházejí každý týden se zajímavými hosty. Nejen slavné tváře vám moderátoři představí v jiném světle, než jak jste na ně byli zvyklí. Těšte se na netradiční večer, kde není nouze o zajímavé bonusy.

Mohlo by vás zajímat:

Vinaři - Dopravní kontrola

VIDEO: Nejlepší hlášky seriálu Vinaři. Budete se smát!

Na vinicích se může stát leccos

Harašení na vinicích - Sexy scény z jižní Moravy

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!