Talkshow Geni a Míši: Herec, zpěvačka a všeuměl

Do dalšího dílu talkshow TGM přijali pozvání herec a moderátor Aleš Háma, zpěvačka Tereza Černochová a herec, malíř, zpěvák, textař, zkrátka všeuměl František Ringo Čech.
Vítejte u dalšího dílu TGM
Vítejte u dalšího dílu TGM
FTV Prima

reklama

Premiéru dalšího dílu TGM uvidíte v neděli 14. prosince ve 21.30 na Primě.

Moderátoři Michal Suchánek a Richard Genzer si za aktivního režisérského dohledu Ondřeje Sokola povídají, ale také hrají s různými hosty v klubu La Fabrika.

Tento díl zcela ovládl jeden z hostů – František Ringo Čech. Účast v pořadu přijal pod podmínkou, že by si rád na celý pořad dohlédl. Proto byl ve studiu celou dobu a aktivně se zapojoval do debaty s dalšími hosty. „Budu jako myška, nebudu rušit,“ sliboval.

Poté moderátoři pozvali herce a moderátora Aleše Hámu. A hned na úvod se začali bavit o rybaření. František Ringo vysvětlil, že rybář je i jeho syn, který s Alešem kamarádí a vyráží s ním občas na ryby. Nechápavě ale vysvětloval, že oni sice ryby chytají, ale pak je zase pouští zpátky. „Proč to děláme? Protože nás baví ten proces lovu,“ vysvětloval Aleš.

Jak se Alešovi dabuje postava Leonarda v seriálu Teorie velkého třesku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Aleš Háma - rozhovor

Pak vyprávěl o tom, co zažil na svých cestách do exotických zemí. „Baví mě ochutnávat místní speciality. V Peru je například národní jídlo morče. Ochutnal jsem ho, je to dobré, ale nemá žádnou výraznou specifickou chuť. Zajímavé taky bylo, když mi jeden Indián v Amazonii nabídl červa, kousl jsem do něj, bylo to geniální, jemňoulinká chuť,“ líčil Aleš. Povede se Alešovi při Klausově šusu stejně dobře jako na rybách?

Jako další host přišla zpěvačka Tereza Černochová. Moderátoři hned zavedli řeč na její čerstvou roli matky. František Ringo se vložil do debaty na téma dělání dětí a Tereza mu odpověděla: „Je mi jasné, že s tím vy máte zkušenosti.“ „A kolik,“ odpověděl Čech a dodal. „Váš táta byl jedinej, kterej mohl konkurovat Gottovi. Byl to génius, jeden z nejlepších zpěváků, jakého jsme kdy měli A protože jsme byli přátelé a měl jsem ho rád, vám odpustím všechno, můžete mi říkat, jak chcete, všechno vám prominu.“ „Já vás políbím,“ odpověděla mu na tato slova chvály na svého otce Tereza a hned tak udělala.

Co nám na sebe Tereza prozradila před natáčení?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Tereza Černochová - rozhovor

Poté, co Tereza odešla ze studia, prostor dostal i František Ringo Čech. Moderátoři se s ním bavili například o malování a dali mu možnost, aby své malířské schopnosti hned předvedl. A tak Ringo začal malovat a vysvětloval, co na obraze vytváří. Michal přiznal, že zná jeho návody na balení žen. „To je umění, Suchoši, umění, pro které celý život sbíráš zkušenosti, čteš knihy od chytrých chlapů a chytrých ženských a tak získáváš schopnost sbalit každou ženskou, kterou chceš. Kolikrát je to otázka času. Když ji miluješ, tak to trvá i třicet let,“ líčil. A vysvětlil, že mají vystoupení s dalšími dvěma herci a že z každého představení několik žen odejde. „Ženské nesnesou pravdu, musí kolem ní mít vždycky nějaký obal,“ vysvětloval Ringo. Pak svou balicí techniku názorně předvedl na figurantce, kterou ovšem nejdřív upozornil, aby cokoliv, co uslyší, nebrala osobně. Čeho se od něj diváci ještě dočkají?

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!