TGM - Nová talkshow Geni a Míši. Přijďte na natáčení!

Michal Suchánek a Richard Genzer přicházejí se zbrusu novou talkshow 21. století. Přijďte na natáčení prvních dvou dílů 25. a 26. srpna do pražského klubu La Fabrika. Zve vás sám Geňa. Podívejte se!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

TGM - Geňa pozvánka
FTV Prima

reklama

S klasickým modelem talkshow má TGM společné snad jen to, že si Michal s Richardem pozvou dva, někdy tři hosty. Těmi budou osobnosti známé anebo něčím výjimečné.

Tím ale podobnost končí. Ačkoliv mezi hosty budou i slavné tváře, moderátoři vám je představí v jiném světle, než jak jste na ně zvyklí. Ukážou vám nečekané stránky jejich osobnosti.

Další zajímavostí je to, že talkshow Geni a Míši začne vždy krátkým videem, které bude natočeno tak, aby tematicky ladilo s daným dílem. Svého hosta před jeho příchodem představí na obří a vskutku netradiční fotografii z jeho soukromého archivu.

Do průběhu show bude také často zasahovat režisér, který se může kdykoliv objevit na velkoformátové obrazovce. A tím režisérem nebude nikdo jiný než Ondřej Sokol, který se postará i o to, aby divákům vynahradil to, o co sledováním TGM přijdou. Divák se tak nemusí ten den dívat na nic jiného.

Nebude chybět ani krátká improvizovaná scénka ze života pozvaného hosta, kterého často donutí hrát s Michalem a Richardem. TGM: talkshow Geni a Míši zakončí překvapivý bonus.

Vstupenky na natáčení rezervujte zde.

Pořad TGM startuje v neděli 31. srpna ve 21:30 na Primě!

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!