Václava Klause v nedělní Talkshow Geni a Míši doplní Kiki a Maki. Podívejte se na rozhovor!

Do premiérového dílu nové talkshow Richarda Genzera a Michala Suchánka přijal pozvání exprezident Václav Klaus. K němu se přidají Kiki a Maki – světové beachvolejbalistky Kristýna Kolocová a Markéta Sluková.
Markéta Sluková a Kristýna Kolocová v pořadu TGM
Markéta Sluková a Kristýna Kolocová v pořadu TGM
FTV Prima

reklama

Premiéru prvního dílu TGM uvidíte v neděli 31. srpna ve 21:30 na Primě.

Nový pořad TV Prima moderují ostřílení Michal Suchánek a Richard Genzer, kteří si budou celý podzim zvát do holešovického klubu La Fabrika skvělé hosty – divákům je pak představí na Primě vždy v neděli ve 21:30.

 

Jak se pánové na rozhovor s Kiki a Maki připravovali? Podívejte se na video!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Style - Volejbal TGM

My jsme Kristýnu Kolocovou a Markétu Slukovou vyzpovídali už před natáčením. Jaké nejhorší otázky kdy dostaly? A jaký cíl mají na víkendovém mistrovství republiky? Podívejte se na náš rozhovor:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Kiki a Maki - rozhovor
TGM s Kiki a Maki - Obrázek 8

VIDEO: Rozhovor s Kiki a Maki před natáčením TGM!

A jak Talkshow Geni a Míši s Kristýnu Kolocovou a Markétu Slukovou probíhala?

Moderátoři se zajímali o detaily kamarádství Kiki a Maki. Na stole před moderátory a hosty stály jen tři skleničky s vodou místo čtyř, a tak Kiki sice odpověděla na zvídavé otázky moderátorů na téma jejich soukromí, nicméně pak pány dostala poznámkou, že každá také obvykle pije ze své skleničky. Vzápětí se přes obraz ozval Ondřej, v ruce držel skleničku, pil a provokativně se ptal, co je za problém s vodou.

Pak se dostali moderátoři k tomu, jaké se dějí na závodech „divočiny“, konkrétně v Riu. Holky začaly vyprávět o tom, že se o těchto věcech jen píše, že ony samy nic neviděly – a byly z toho zklamané. Moderátory tohle téma zjevně velmi zajímalo a neradi od něho upustili. Michal se pak zeptal na jejich Beach Angels Club. Michal měl zájem o společnou masáž nebo saunu s holkami. Velmi vtipná byla konfrontace toho, jak se k sobě chovají holky (chválí se, když se jim něco povede, a podpoří se, když se jim něco nepovede) a jak Geňa s Michalem – „Když se mi něco nepovede, tak to jsem hned trotl, debil, idiot…“ rozčiloval se Geňa na adresu Míši. Moderátory zajímaly signály, které Maki s Kiki používají – volejbalistky to ale po chvíli vzdaly: „Oni vůbec nevědí, která bije!“

TGM s Kiki a Maki - Obrázek 15
Autor: FTV Prima TGM s Kiki a Maki - Obrázek 15

Perlou večera bude zábava nachystaná pro hosty. Umíte si představit Michala v dámských plavkách, a přitom v černých ponožkách a botách? Nástup polonahých moderátorů nabíral zdržení, a tak Kiki chtěla roztleskat publikum – ale Maki ji zastavila slovy „Aby bylo čemu tleskat!“ :-) A pak to přišlo – nastoupili Miki a Troky. Miki se styděl vylézt a pak s rukami přes rozkrok pronesl „Když mně trochu leze šourek!“ Po chvilce pózování před diváky Miki i Troky usedli mezi Kiki a Maki, a když vedle sebe seděli všichni jako sardinky, bavilo se celé studio.

TGM s Kiki a Maki - Obrázek 17
Autor: FTV Prima TGM s Kiki a Maki - Obrázek 17

Dívejte se v neděli ve 21:30 na Primu!

Bývalý prezident ČR Václav Klaus v show TGM

TGM: do Talkshow Geni a Míši přijde už v neděli Václav Klaus

Václav Klaus při rozhovoru pro TV Prima

VIDEO: Rozhovor s Václavem Klausem před natáčením TGM!

reklama

Tento článek najdete v těchto speciálech

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!